kadr z klipu do utworu „Bellucci" Louisa Villaina i Guziora

Louis Villain i Guzior przedstawiają „Bellucci”


18 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Guzior powrócił! Po raz pierwszy od wydania Pleśni możemy usłyszeć rapera gościnnie u Louisa Villaina. Jak się sprawdził?

Już bez Aviego

A więc już jest! Wspólny singiel Guziora i Louisa Villaina jest trzecim zwiastującym debiutancki album drugiego z artystów. Do tej pory Louis wydawał w duecie z Avim, z którym nagrali Zbiór Dzieł SycylijskichSpis Dzieł Sycylijskich oraz Akademię Sztuk Pięknych. Artyści określili jednak swoje działania jako trylogię i jak dotąd pracują nad solowymi projektami. Dużo bardziej skonkretyzowany jest w działaniu na ten moment Louis Villain. Wydał on już bowiem Va Banque z Ero oraz FEFE2 Kabe, a teraz także Bellucci z Guziorem. Wraz z premierą najnowszego utworu doczekaliśmy się także startu preorderu. Maestro, bo taki tytuł nosi debiutancki solowy album Louisa Villaina, możecie zamawiać pod tym adresem. Preorder jest dostępny w wersji także z T-shirtem i bluzą, a dodatkami do przedpremierowego zakupu będą 3 bonusowe utwory, wlepki oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo. Na ten moment nie jest znana data premiery Maestro, jednak można spodziewać się, że nastąpi to jeszcze w 2022 drugim roku.

Louis Villain x Guzior – Bellucci

Powrót Guziora

Guzior przyzwyczaił nas przy okazji swojego ostatniego albumu, że jego tryb dzielenia się informacjami z fanami nie należy do standardowych. Raper od czasu wydania Pleśni nie udzielił się gościnnie na żadnej produkcji, nie poinformował także jak do tej pory o pracy nad nową muzyką. Ciężko w związku z tym robić sobie nadzieje w związku z jego gościnnym powrotem, ale być może zwrotka u Louisa Villaina otworzy przysłowiowy worek? Pozostaje trzymać kciuki.

Guzior powrócił! Po raz pierwszy od wydania Pleśni możemy usłyszeć rapera gościnnie u Louisa Villaina. Jak się sprawdził? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →