kadr z klipu do utworu „Bellucci" Louisa Villaina i Guziora

Louis Villain i Guzior przedstawiają “Bellucci”


18 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Guzior powrócił! Po raz pierwszy od wydania Pleśni możemy usłyszeć rapera gościnnie u Louisa Villaina. Jak się sprawdził?

Już bez Aviego

A więc już jest! Wspólny singiel Guziora i Louisa Villaina jest trzecim zwiastującym debiutancki album drugiego z artystów. Do tej pory Louis wydawał w duecie z Avim, z którym nagrali Zbiór Dzieł SycylijskichSpis Dzieł Sycylijskich oraz Akademię Sztuk Pięknych. Artyści określili jednak swoje działania jako trylogię i jak dotąd pracują nad solowymi projektami. Dużo bardziej skonkretyzowany jest w działaniu na ten moment Louis Villain. Wydał on już bowiem Va Banque z Ero oraz FEFE2 Kabe, a teraz także Bellucci z Guziorem. Wraz z premierą najnowszego utworu doczekaliśmy się także startu preorderu. Maestro, bo taki tytuł nosi debiutancki solowy album Louisa Villaina, możecie zamawiać pod tym adresem. Preorder jest dostępny w wersji także z T-shirtem i bluzą, a dodatkami do przedpremierowego zakupu będą 3 bonusowe utwory, wlepki oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo. Na ten moment nie jest znana data premiery Maestro, jednak można spodziewać się, że nastąpi to jeszcze w 2022 drugim roku.

Louis Villain x Guzior – Bellucci

Powrót Guziora

Guzior przyzwyczaił nas przy okazji swojego ostatniego albumu, że jego tryb dzielenia się informacjami z fanami nie należy do standardowych. Raper od czasu wydania Pleśni nie udzielił się gościnnie na żadnej produkcji, nie poinformował także jak do tej pory o pracy nad nową muzyką. Ciężko w związku z tym robić sobie nadzieje w związku z jego gościnnym powrotem, ale być może zwrotka u Louisa Villaina otworzy przysłowiowy worek? Pozostaje trzymać kciuki.

Guzior powrócił! Po raz pierwszy od wydania Pleśni możemy usłyszeć rapera gościnnie u Louisa Villaina. Jak się sprawdził? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Już bez Aviego A […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →