kadr z klipu do utworu "Criminal"

Sprawdź, jak „Maestro” wypada na żywo. Louis Villain przyjedzie do Białegostoku


23 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Po latach niezwykle udanej współpracy z Avim, Louis Villain zdecydował się na wydanie solowego krążka. Teraz przyjedzie do Białegostoku promować wydawnictwo zatytułowane Maestro.

Maestro solo

Decyzja o tym, żeby po ponad czterech latach i trzech krążkach nagranych wspólnie z Avim nagrać solowy album, zdecydowanie było bardzo odważnym ruchem ze strony Louisa Villaina. Patrząc jednak na odsłony pod utworami z albumu Maestro, który ukazał się 25 listopada, konwencja płyty częściowo solowej, częściowo producenckiej obroniła się. Szczególnie widać to po numerze Bellucci wydanym wspólnie z Guziorem, który na platformie Spotify odsłuchało ponad 5 milionów osób.

Teraz, raper i producent rusza w solową trasę koncertową promować swój debiutancki krążek. Nie można jednak wykluczyć licznych niespodzianek w konkretnych miastach, których reprezentanci mogą wpaść zagrać numery ze swoim udziałem. Wprawdzie na albumie nie znalazła się gościnna zwrotka żadnego białostoczanina, jednak nie znaczy to, że koncert, który Louis Villain zagra w stolicy Podlasia nie jest wydarzeniem wartym zobaczenia, i że nie uświadczymy na nim żadnych niespodzianek.

Louis Villain – Fred Perry

Louis Villain zagra w Białymstoku!

Już 17 lutego Louis Villain zagra koncert w Białymstoku w klubie ICEY. Będzie to jedna z pierwszych okazji, żeby usłyszeć wyprodukowany przez niego w całości album Maestro na żywo. Oprócz materiału z tej płyty nie zabraknie z pewnością największych hitów, nagranych wspólnie z Avim, takich jak AMG, Apollo, czy Jak mam żyć?. A kto wie? Może oprócz Louisa zobaczymy na scenie jakichś gości? Bilety na białostocki koncert autora Maestro są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Grafika promująca występ w Białymstoku

Sprawdź jak „Maestro” wypada na żywo. Louis Villain przyjedzie do Białegostoku

Po latach niezwykle udanej współpracy z Avim, Louis Villain zdecydował się na wydanie solowego krążka. Teraz przyjedzie do Białegostoku promować wydawnictwo zatytułowane Maestro. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Maestro […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →