Instastories Resta

Louis Villain promuje album, grając na fortepianie w Warszawie


30 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Louis Villain niespodziewanie wystąpił w centrum Warszawy, grając na fortepianie. Autor Bellucci zapowiedział już kolejne takie wydarzenie.

Louis Villain gra na fortepianie w stolicy

Wczoraj za pośrednictwem Instagrama Louis Villain zaprosił słuchaczy do Warszawy na ulicę Bracką 20. Tam o 18:00 raper i producent zagrał krótki fortepianowy koncert. Na miejscu pojawili się także inni raperzy, w tym: Pezet, Onar, Rest Dixon37, hypeman Guziora Adamo, ale również Krzysztof Szlęzak i Piotr Zajączkowski.

Zobacz: Louis Villain i Guzior przedstawiają Bellucci

Obecność ostatnich dwóch wymienionych sugeruje, że w trakcie występu realizowane były ujęcia do kolejnego teledysku promującego solowe wydawnictwo Villaina. Sam zainteresowany zasugerował na Instagramie, że wczorajszy koncert nie był jednorazowym wydarzeniem i wkrótce może wystąpić ponownie.

louis villain na nowym świecie
fot. Instastories Resta Dixon37

Solowy album Louisa już niedługo

W ciągu ostatnich miesięcy Louis Villain aktywnie promuje swój nadchodzący solowy materiał zatytułowany Maestro. Do tej pory płytę zapowiadają single Va Banque z Erosem, FEFE2 z udziałem Kabe i Bellucci z Guziorem. Łącznie teledyski zebrały ponad pięć i pół miliona odsłon na YouTube. Krążek ukaże się w tym roku nakładem Moya Label. Na razie nie podano daty premiery. W sklepie wytwórni trwa przedsprzedaż wydawnictwa w trzech wariantach: standardowej, z koszulką lub z bluzą. Wydanie preorderowe albumu zawiera trzy dodatkowe utwory, dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo oraz zestaw wlep.

Louis Villain po sukcesach w duecie z Avim, postanowił stworzyć album, będący jednocześnie jego pierwszym solowym wydawnictwem jako rapera oraz płytą producencką. Na skomponowanym w całości przez siebie materiale połączył gościnne zwrotki czołówki polskiej sceny hiphopowej ze swoimi szesnastkami, całość dopełniając niepodrabialnymi refrenami

– zachęcają wydawcy.
louis villain moya label maestro
okładka albumu Maestro, Moya Label 2022

Louis Villain niespodziewanie wystąpił w centrum Warszawy, grając na fortepianie. Autor Bellucci zapowiedział już kolejne takie wydarzenie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →