Instastories Resta

Louis Villain promuje album, grając na fortepianie w Warszawie


30 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Louis Villain niespodziewanie wystąpił w centrum Warszawy, grając na fortepianie. Autor Bellucci zapowiedział już kolejne takie wydarzenie.

Louis Villain gra na fortepianie w stolicy

Wczoraj za pośrednictwem Instagrama Louis Villain zaprosił słuchaczy do Warszawy na ulicę Bracką 20. Tam o 18:00 raper i producent zagrał krótki fortepianowy koncert. Na miejscu pojawili się także inni raperzy, w tym: Pezet, Onar, Rest Dixon37, hypeman Guziora Adamo, ale również Krzysztof Szlęzak i Piotr Zajączkowski.

Zobacz: Louis Villain i Guzior przedstawiają Bellucci

Obecność ostatnich dwóch wymienionych sugeruje, że w trakcie występu realizowane były ujęcia do kolejnego teledysku promującego solowe wydawnictwo Villaina. Sam zainteresowany zasugerował na Instagramie, że wczorajszy koncert nie był jednorazowym wydarzeniem i wkrótce może wystąpić ponownie.

louis villain na nowym świecie
fot. Instastories Resta Dixon37

Solowy album Louisa już niedługo

W ciągu ostatnich miesięcy Louis Villain aktywnie promuje swój nadchodzący solowy materiał zatytułowany Maestro. Do tej pory płytę zapowiadają single Va Banque z Erosem, FEFE2 z udziałem Kabe i Bellucci z Guziorem. Łącznie teledyski zebrały ponad pięć i pół miliona odsłon na YouTube. Krążek ukaże się w tym roku nakładem Moya Label. Na razie nie podano daty premiery. W sklepie wytwórni trwa przedsprzedaż wydawnictwa w trzech wariantach: standardowej, z koszulką lub z bluzą. Wydanie preorderowe albumu zawiera trzy dodatkowe utwory, dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo oraz zestaw wlep.

Louis Villain po sukcesach w duecie z Avim, postanowił stworzyć album, będący jednocześnie jego pierwszym solowym wydawnictwem jako rapera oraz płytą producencką. Na skomponowanym w całości przez siebie materiale połączył gościnne zwrotki czołówki polskiej sceny hiphopowej ze swoimi szesnastkami, całość dopełniając niepodrabialnymi refrenami

– zachęcają wydawcy.
louis villain moya label maestro
okładka albumu Maestro, Moya Label 2022

Louis Villain niespodziewanie wystąpił w centrum Warszawy, grając na fortepianie. Autor Bellucci zapowiedział już kolejne takie wydarzenie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Louis Villain gra na fortepianie w stolicy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →