kadr z klipu do utworu „FEFE2” Louisa Villaina i Kabe

Guzior i Louis Villain połączyli siły. Już wkrótce efekty


16 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Guzior udzielił się gościnnie w singlu Louisa Villaina. Premiera numeru już w najbliższy czwartek. Sprawdź szczegóły!

Guzior pierwszy raz od Pleśni

Guzior przyzwyczaił nas przy okazji swojego ostatniego albumu, że jego tryb dzielenia się informacjami z fanami nie należy do standardowych. Raper od czasu wydania Pleśni nie udzielił się gościnnie na żadnej produkcji, nie poinformował także jak do tej pory o pracy nad nową muzyką. Budujący dla fanów wrocławianina może być fakt zapowiedzianej gościnki. Louis Villain, będący w trakcie promocji swojego pierwszego solowego krążka w karierze, zaprosił Guziora na album, a efekty ich wspólnej pracy w studiu będziemy mogli usłyszeć już w najbliższy czwartek. Czy to oznacza, że doczekamy się także w najbliższym czasie solowych ruchów autora Pleśni? Można jedynie spekulować, jednak mamy nadzieję, że tak.

Grafika promująca singiel Louisa Villaina i Guziora

Guzior i Louis Villain połączyli siły. Już wkrótce efekty

Louis Villain solowy

Wspólny singiel Guziora i Louisa Villaina będzie trzecim zwiastującym debiutancki album drugiego z artystów. Do tej pory Louis wydawał w duecie z Avim, z którym nagrali Zbiór Dzieł Sycylijskich, Spis Dzieł Sycylijskich oraz Akademię Sztuk Pięknych. Artyści określili jednak swoje działania jako trylogię i jak na ten moment pracują nad solowymi projektami. Dużo bardziej skonkretyzowany jest w działaniu na ten moment Louis Villain. Wydał on już bowiem Va Banque z Ero oraz FEFE2 z Kabe. Niedługo powinniśmy poznać datę premiery albumu oraz otrzymać możliwość zakupu preorderu wydawnictwa. Może wydarzy się to już w czwartek o 12:00, kiedy do sieci trafi klip do utworu? Od północy w czwartek będzie można z kolei słuchać numeru Louisa Villaina i Guziora w serwisach streamingowych.

Guzior udzielił się gościnnie w singlu Louisa Villaina. Premiera numeru już w najbliższy czwartek. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →