kadr z klipu do utworu „FEFE2” Louisa Villaina i Kabe

Guzior i Louis Villain połączyli siły. Już wkrótce efekty


16 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Guzior udzielił się gościnnie w singlu Louisa Villaina. Premiera numeru już w najbliższy czwartek. Sprawdź szczegóły!

Guzior pierwszy raz od Pleśni

Guzior przyzwyczaił nas przy okazji swojego ostatniego albumu, że jego tryb dzielenia się informacjami z fanami nie należy do standardowych. Raper od czasu wydania Pleśni nie udzielił się gościnnie na żadnej produkcji, nie poinformował także jak do tej pory o pracy nad nową muzyką. Budujący dla fanów wrocławianina może być fakt zapowiedzianej gościnki. Louis Villain, będący w trakcie promocji swojego pierwszego solowego krążka w karierze, zaprosił Guziora na album, a efekty ich wspólnej pracy w studiu będziemy mogli usłyszeć już w najbliższy czwartek. Czy to oznacza, że doczekamy się także w najbliższym czasie solowych ruchów autora Pleśni? Można jedynie spekulować, jednak mamy nadzieję, że tak.

Grafika promująca singiel Louisa Villaina i Guziora

Guzior i Louis Villain połączyli siły. Już wkrótce efekty

Louis Villain solowy

Wspólny singiel Guziora i Louisa Villaina będzie trzecim zwiastującym debiutancki album drugiego z artystów. Do tej pory Louis wydawał w duecie z Avim, z którym nagrali Zbiór Dzieł Sycylijskich, Spis Dzieł Sycylijskich oraz Akademię Sztuk Pięknych. Artyści określili jednak swoje działania jako trylogię i jak na ten moment pracują nad solowymi projektami. Dużo bardziej skonkretyzowany jest w działaniu na ten moment Louis Villain. Wydał on już bowiem Va Banque z Ero oraz FEFE2 z Kabe. Niedługo powinniśmy poznać datę premiery albumu oraz otrzymać możliwość zakupu preorderu wydawnictwa. Może wydarzy się to już w czwartek o 12:00, kiedy do sieci trafi klip do utworu? Od północy w czwartek będzie można z kolei słuchać numeru Louisa Villaina i Guziora w serwisach streamingowych.

Guzior udzielił się gościnnie w singlu Louisa Villaina. Premiera numeru już w najbliższy czwartek. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Guzior pierwszy raz od Pleśni Guzior […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →