materiały prasowe

Guzior świętuje. Jego płyta pokryła się podwójną platyną


11 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Trzeci solowy album wrocławskiego rapera osiągnął imponujący wynik. Krążek PLEŚŃ pokrył się podwójną platyną. Oznacza to, że wydawnictwo sprzedało się w ponad 60 tysiącach egzemplarzy. To jednak nie wszystko, czym może pochwalić się Guzior.

Guzior zgarnia nie tylko platynę

Ostatnie kilkanaście dni były dla Guziora więcej niż udane. Raper obecny na scenie od 2012 roku cieszy się sporą popularnością w Polsce. Fani zawsze z wypiekami na twarzy wypatrują i czekają na nową twórczość Matiego. Mający już na koncie cztery – włącznie z nielegalem – krążki, muzyk odebrał niedawno dwa Popkillery. Guzior zgarnął statuetki za singiel FALA z gościnnym udziałem Oskara z duetu PRO8L3M.

Platynowo-diamentowa PLEŚŃ

Trzeci album Guziora pokrył się platyną już niecały miesiąc po premierze. Na podwójną platynę przyszło czekać Matiemu pół roku. To jednak nie wszystkie wyróżnienia, które otrzymał raper. Singlowe kawałki BLUEBERRY oraz FALA wbiły pięciokrotny diament. Platyna pokryła także single TRAPSTAR i BOILER ROOM z Kukonem, z kolei ZAKAZ zamienił się na złoto. Gratulujemy!

Guzior świętuje. Jego płyta pokryła się podwójną platyną
źródło: facebook.com/EvilTwinPL

Lech Polish Hip-Hop Music Awards już wkrótce!

Zarówno Popkillery, jak i wyróżnienia dla płyty i singli mogą być jednymi z wielu nagród, jakie w tym roku otrzyma Mati. Już niedługo odbędzie się gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Guzior będzie miał okazję dorzucić do gablotki z nagrodami kilka nowych statuetek. Raper został nominowany w kategoriach Album Roku, Singiel Roku, Utwór Roku, Artysta Roku oraz Featuring Roku. Zwycięzców wybranych przez 25-osobowe Gremium poznamy 19 sierpnia podczas eventu we Wrocławiu. Głosy publiczności również mogą zadecydować o wygranej któregoś z nominowanych: taka sytuacja będzie miała miejsce, jeśli w jakiejś kategorii po głosowaniu członków Gremium dojdzie do remisu.

Guzior – premierowa trasa koncertowa z utworami z płyty Pleśń

Guzior wystąpi w grudniu na kilku koncertach, gdzie zaprezentuje po raz pierwszy utwory z płyty Pleśń. Poniżej prezentujemy rozpiskę tych wydarzeń:

Bilety na wszystkie koncerty Guziora możecie zakupić na stronie Biletomat.pl.

Trzeci solowy album wrocławskiego rapera osiągnął imponujący wynik. Krążek PLEŚŃ pokrył się podwójną platyną. Oznacza to, że wydawnictwo sprzedało się w ponad 60 tysiącach egzemplarzy. To jednak nie wszystko, czym może pochwalić się Guzior. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →