fot. Piotr Pytel

PRO8L3M wypuszcza „Freon” z refrenem Dawida Podsiadło – cały album „Fight Club” już dostępny na streamingach


30 marca 2021

Podziel się newsem:

PRO8L3M, czyli Oskar i Steez jak obiecali, tak zrobili. Block Party zmieniło się w Fight Club (tylko nie mówcie nikomu), który od dziś oficjalnie hula na streamingach. Prócz albumu do sieci wleciała animacja do utworu Freon, nagranego wspólnie z Dawidem Podsiadło.

PRO8L3M – w końcu wjechał Fight Club

A na nim – cała masa gości. Jest to bez dwóch zdań wyjątkowe wydawnictwo, bogate w niestandardowe kolaboracje oraz niespodzianki. Duet Oskar i Steez co prawda już trochę wcześniej ujawnił tracklistę swego albumu oraz zapowiedział, jakich artystów usłyszymy na Fight Clubie, jednak ostateczny efekt poznajemy dopiero dziś.

„Block Party” duetu PRO8L3M przerodziło się w „Fight Club”, przeczytaj

Wszyscy już dziś mogą posłuchać najnowszego krążka artystów, czyli czternastu utworów z udziałem m.in Brodki, Pezeta, Kukona, CatchUpa, Sokoła, czy Dawida Podsiadło. Kolejne cztery tracki to towar wyłącznie dla preorderowców. Znajdziecie tam m.in. dodatkowy numer z Vito Bambino z Bitaminy oraz kawałek Widnokrąg z DJ-em Benem. Jesteście już po swojej dziennej dawce PRO8L3MU?

PRO8L3M wypuszcza Fight Club - na streamingi wleciał Freon z Dawidem Podsiadło

PRO8L3M i Dawid Podsiadło – będą grani w radio?

Tak, jak Oskar i Steez znani są z tego, że raczej pracują sami, tak Dawid Podsiadło nie stroni od kolaboracji. Również z raperami. Numer Freon jest totalnym zderzeniem surowizny PRO8L3MU oraz sennego, niemal rozmytego wokalu Dawida.

Dzisiaj premiera naszego nowego wydawnictwa. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania, a w…

Opublikowany przez PRO8L3M Wtorek, 30 marca 2021

Czy to do siebie pasuje? Wbrew wszelkim wątpliwościom – owszem. Może dlatego, że nie jest oczywiste. Może dlatego, że tym razem rapowy numer nie dostał stricte popowego refrenu, może dlatego, że jedna liryczna warstwa nachodzi na drugą i się z nią przegryza. Niektórzy zapewne będą potrzebowali dać im czas. Dajcie, warto.

PRO8L3M – Freon feat. Dawid Podsiadło & Duit


PRO8L3M – Fight Club – odsłuch albumu

PRO8L3M, czyli Oskar i Steez jak obiecali, tak zrobili. Block Party zmieniło się w Fight Club (tylko nie mówcie nikomu), który od dziś oficjalnie hula na streamingach. Prócz albumu do sieci wleciała animacja do utworu Freon, nagranego wspólnie z Dawidem Podsiadło. PRO8L3M – w końcu wjechał Fight Club A na nim – cała masa gości. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Polish Hip-Hop Festival 2021 | 5 sierpnia 2021 | Płock

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →