Paluch przyjął zaproszenie na „Fight Club” duetu PRO8L3M


29 marca 2021

Podziel się newsem:

A2 to nazwa autostrady, którą dostaniemy się, między innymi, z Poznania do Warszawy. To również najszybsza obecnie droga łączą te dwa miasta. I najprawdopodobniej tą trasą Paluch dostał się do studia duetu PRO8L3M, w którym nagrano numer A2.

PRO8L3M i Paluch puścili wspólnie nagrany numer A2

O tym, że poznański Szaman odwiedził studio Oskara i Steeza dowiedzieliśmy się na początku mijającego właśnie miesiąca. I również Was niezwłocznie o tych odwiedzinach poinformowaliśmy. Spekulowaliśmy wówczas, że powodem wycieczki Palucha do Stolicy może być zarejestrowanie gościnnej zwrotki na planowane przez duet PRO8L3M Block Party. Przed tygodniem dowiedzieliśmy się, że sesje nagraniowe na ten mixtape zaszły jednak tak daleko, że zrobił się z tego Fight Club. Przypuszczenia natomiast sprawdziły się całkowicie, a wśród zaproszonych na ten materiał znalazł się, między innymi, właśnie Paluch! Jedni z najpopularniejszych obecnie rapowych twórców stworzyli, z produkcyjnym wsparciem Luxona, numer zatytułowany A2. Efekt tej współpracy premierowo zaprezentowano właśnie wraz obrazującym ten utwór teledyskiem.

PRO8L3M feat. Paluch & Luxon – A2

30. marca będziemy mieli kolejny PRO8L3M

Już za kilka godzin spotka nas nowy PRO8L3M. Album, który ostatecznie ukaże się pod tytułem Fight Club jest pierwszą płytą Oskara i Steeza nagraną z udziałem zaproszonych gości. Gości nie tylko z rapowego półświatka, a wywodzących się z różnych muzycznych rejonów. W gronie tym znaleźli się bowiem, między innymi, Brodka, Kaz Bałagane, Szpaku, Kukon, PIH, The Returners, Ero, WDZ, Sokół, CatchUp, Pezet i Dawid Podsiadło. Tracklista albumu Fight Club robi mocne wrażenie, a już dosłownie wkrótce, przekonany się jak PRO8L3M brzmi w towarzystwie innych twórców.

PRO8L3M - Fight Club - okładka
PRO8L3M – Fight Club – okładka

PRO8L3M – Fight Club – tracklista

 1. Witamy, witamy, witamy
 2. GeForce feat. Kaz Bałagane, Szpaku
 3. Strange Days
 4. A2 feat. Paluch, Luxon
 5. The End Fin Esc Abort feat. Młody Dron, Szamz
 6. Ziemia obiecana feat. Kukon, PIH, The Returners
 7. Animal Planet feat. Ero, Wilku WDZ
 8. Zombie feat. Sokół, Duit
 9. NASCAR feat. CatchUp, Pezet
 10. Fight Club
 11. Freon feat. Dawid Podsiadło, Duit
 12. Żar feat. Brodka
 13. V
 14. Adio

  Preorder bonus tracks
 15. Widnokrąg feat. DJ Ben
 16. Ziemia Obiecana feat. Kukon, PIH & The Returners (PIH remix)
 17. Żar (PRO8L3M Remix)
 18. Ritz Carlton Remix feat. Vito Bambino – tylko Block Party Preorder

Zaprezentowano właśnie zobrazowany klipem singiel „A2” zwiastujący premierę albumu „Fight Club”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Paluch zagra koncerty w Poznaniu, Warszawie i Krakowie

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →