PRO8L3M i Paluch razem w studiu!


02 marca 2021

Podziel się newsem:

Jeśli chodzi o osadzony w ulicznych realiach mainstreamowy rap, to zarówno duet PRO8L3M, jak i Paluch, to w tej chwili absolutna czołówka. Nieco zaskakujące jest więc, że dotąd nie ukazał się żaden singiel stworzony przez tę trójkę. Na szczęście, wkrótce może się to zmienić!

PRO8L3M i Paluch to również obecnie jedni z najpopularniejszych rapowych twórców w naszym przemyśle muzycznym. Platynowe płyty w ich dyskografiach są już standardem, tak jak milionowe wyświetlenia singli. Spotkanie Oskara, Steeza i Palca śmiało określić można zatem, jako spotkanie na szczycie. I nie będzie w tym żadnej przesady. Najistotniejszym jest jednak, aby przyniosło ono efekt w postaci wspólnego utworu. A, że tak się najprawdopodobniej stanie, wskazują okoliczności, w jakich Paluch napotkał ten PRO8L3M. A konkretniej, samo miejsce, czyli studio nagraniowe. Relację z tego zajścia poznański raper umieścił na swoim Instagramie.

PRO8L3M i Paluch w studiu
PRO8L3M i Paluch w studiu

Paluch kolejnym gościem na Block Party?

Duet PRO8L3M przygotowuje obecnie wydawnictwo Block Party Mixtape, które mixtape’em będzie jednak już tylko z nazwy. Ewoluowały bowiem plany Oskara i Steeza odnośnie tego materiału. Prace nad Block Party Mixtape, nagrywanym w ramach rekompensaty dla fanów za odwołaną trasę koncertową, nabrały rozmachu i teraz czeka nas już premiera pełnoprawnego albumu. Z małą jedynie różnicą – nieco później niż planowano. Do tego czasu PRO8L3M nie jeden raz jeszcze słuchaczy zaskoczy. Przede wszystkim – listą zaproszonych na album gości. Bez których przecież żadne party nie ma prawa się odbyć. Goście ujawniani są stopniowo. Na samym początku dowiedzieliśmy się, że na płycie usłyszmy Kukona. Następnie, że zaproszenie na Block Party przyjęli Dziarma, Taco Hemingway, schafter oraz Bitamina. W ostatnim czasie swoją obecność potwierdziła Brodka, co zdążyło wywołać dość mocny Żar. Stąd też, graniczące z pewnością przypuszczenie, że kolejnych gościem duetu PRO8L3M jest właśnie Paluch.

Paluch – Części Zamienne

Block Party PRO8L3Mu już w tym miesiącu

Oskar i Steez o swoim nadchodzącym wydawnictwie przypomnieli słuchaczom wypuszczając w ubiegłym tygodniu zobrazowany teledyskiem singiel V. Jest to już kolejny utwór zwiastujący pierwszą płytę, którą duet PRO8LEM nagrał przy udziale sporego grona zaproszonych gości. Wkrótce dowiemy się, kto jeszcze, oprócz wyżej wymienionych, otrzymał wlotkę na to wyjątkowe Block Party. Oprócz wcześniejszych zamiarów Oskara i Steeza odnośnie tego wydawnictwa, zmianie uległa również sama data premiery wydawnictwa. Najnowszy album PRO8L3Mu ukaże się bowiem 30-go marca, czyli miesiąc później, niż pierwotnie zaplanowano. W dalszym ciągu jednak jest możliwość zakupu wydawnictwa w przedsprzedaży na stronie www.pro8l3m.pl.

PRO8L3M – V

Czy poznański raper z Oskarem i Steezem nagrywa numer na zapowiedziany na ten miesiąc album „Block Party Mixtape”?

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →