Szykujcie lekarstwa. Paluch przedstawia “Nadciśnienie”. Album już dostępny!


26 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Późnym wieczorem Paluch udostępnił kolejny singiel z długowyczekiwanego Nadciśnienia. Premiera albumu zaplanowana jest na 27 listopada, czyli już dziś!

Zaburzenia snu, nerwowość i zawroty głowy

Te trzy dolegliwości są najczęstszymi objawami jednej z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. Wymieniam je nie bez przyczyny, bowiem dziś, mogą one towarzyszyć wszystkim fanom poznańskiego rapera. Wszystko to ze względu na fakt, iż 27 listopada swoją premierę będzie miał długowyczekiwany album Palucha – Nadciśnienie.

Z tej właśnie okazji, Paluch zaserwował nam kolejny wartościowy singiel promujący wydawnictwo. Tym razem padło na tytułowy numer, do którego bit wyprodukował chinoap01. Ponadto, numerowi towarzyszy spokojny i sentymentalny teledysk autorstwa ekipy 9literfilmy.

Paluch – Nadciśnienie

Jednakże Nadciśnienie to nie jedyny singiel, który Paluch udostępnił swoim słuchaczom do odsłuchu. 5 dni temu na kanał rapera wleciał mocny i energiczny numer pod tytułem Potrzeby, który dosłownie wbija w podłogę. Produkcją tego numeru zajął się niezawodny Julas, co bardzo mnie cieszy, bowiem zawsze kiedy Panowie łączą siły, otrzymujemy konkretny numer. I tak też było tym razem.

Paluch – Potrzeby (stopa, bas)

Czy Nadciśnienie powtórzy sukces poprzednich albumów?

Przed Paluchem stoi naprawdę ciężkie zadanie, bowiem swoim kolejnym albumem musi doskoczyć do poziomu, który tak naprawdę sam sobie postawił. Nadciśnienie to 14. długogrający album w dyskografii poznańskiego rapera, jednakże to ostatnie z nich, czyli Ostatni Krzyk Osiedla, Złota Owca i Czerwony Dywan odniosły największy sukces. Dzięki tym trzem krążkom, gablota Palucha powiększyła się aż o 10 Platynowych Płyt.

Zatem, czy Nadciśnienie czeka podobna droga? Wszystko na to wskazuje, bowiem na początku listopada Paluch poinformował, że preorderowy nakład krążka liczący 13 tysięcy egzemplarzy został w wyprzedany.

Paluch
Paluch – Nadciśnienie – okładka albumu

Ponadto, Nadciśnienie ma być albumem, na którym raper lirycznie nawiązuje do najbardziej życiowych produkcji w jego dorobku. Można więc liczyć na połączenie solidnych, bujających bangerów i świadomych, sentymentalnych utworów.

Nadciśnienie, to także gościnne zwrotki. Na 14. krążku Palucha, gościnnie udzielili się Gedz, Włodi, OKI, KęKę, a także młodzi przedstawiciele BOR Crew, czyli Dryja, Oliver Olson i Lipa.


Szykujcie tabletki, Nadcisnienie już dostępne!

Dokładnie tak jak można się było spodziewać, chwilę po północy Nadciśnienie pojawiło się na wszystkich platformach streamingowych i jest dokładnie tak jak typowaliśmy. Krążek to miks bangerów i spokojniejszych numerów. Mimo to wszystko trzyma poziom, do którego Paluch nas wszystkich przyzwyczaił.

Paluch – Nadciśnienie – odsłuch albumu

Późnym wieczorem Paluch udostępnił kolejny singiel z długowyczekiwanego Nadciśnienia. Premiera albumu zaplanowana jest na 27 listopada, czyli już dziś! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Zaburzenia snu, nerwowość i zawroty głowy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →