Dryja i Hrypa dołączają do Biura Ochrony Rapu


22 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Paluch za pośrednictwem swojego Facebooka przedstawił nowych raperów, którzy zasilili szeregi jego ekipy. Sprawdźcie numery, którymi przywitali się z wytwórnią.

Dryja w BOR CREW

Na pierwszy strzał idzie młody, obiecujący zawodnik. Fani BOR CREW mogą go kojarzyć z mixtape’u grupy, dołączanego do albumu BORCREW. Dryja odpowiadał za oprawę muzyczną kawałka Lipy.

Lipa – Deal

Natomiast niedawno na kanał poznańskiej wytwórni trafił już rapowy kawałek DryjiKatharsis. Tym razem jednak nie odpowiadał on za bit, ponieważ ten to robota producenta pod pseudonimem Stunnah.

Dryja – Katharsis

Klip do utworu zrealizowano w Poznaniu. Za jego realizację odpowiada poznańska ekipa C2 Studio. Co do samego Dryji, to warto obserwować jego rozwój, bo za jakiś czas może nieźle namieszać na scenie.

Hrypa wyda swój album nakładem BOR RECORDS

Obecność składu w szeregach BOR, to niemałe zaskoczenie. Hrypa to duet, w którego skład wchodzą raper Somp i producent Oer. Połączenie producenckich umiejętności Oer’a i lirycznych skillsów Sompa dało nam projekt osadzony w grafficiarskim, ulicznym klimacie ubranym w nowoczesne, często eksperymentalne brzmienia.

Hrypa

Co ciekawe, album Hrypy miał ukazać się w połowie 2019 roku. Z niewiadomych przyczyn tak się niestety nie stało. Do sieci trafiły nawet dwa single zapowiadające wydawnictwo.

Hrypa – FRONT

Teraz jednak album ma trafić na sklepowe półki. Wszystko to dzięki współpracy duetu z BOR Records. Sprawdźcie pierwszy numer Hrypy, który został opublikowany na kanale poznańskiej wytwórni.

Hrypa – Kobieta z walizką


BORCREW – album

Przypominamy, że w sieci od 17 grudnia, dostępny jest już album całej ekipy BOR. Płyta i specjalny mixtape są już dostępne do odsłuchu na Spotify i YouTube. Natomiast wydanie fizyczne w dalszym ciągu możecie zamawiać ze strony borshop.pl. Radzimy jednak się pospieszyć, ponieważ nakład krążka jest limitowany i po całkowitym wyprzedaniu nie będzie już dotłaczany.

Sam krążek natomiast uzyskał status Złotej Płyty już dwa dni od startu preorderu.

bor crew

BORCREW ALBUM – odsłuch

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.