KęKę został… stand-uperem! Raper gościem specjalnym na trasie Please, Stand-up!


17 listopada 2020

Podziel się newsem:

KęKę kolejnym raperem, który spróbuje swoich sił w stand-upie! Jak sobie poradzi? Tego dowiecie się kupując bilety na Please, Stand-up, czyli jedno z najlepszych wydarzeń stand-upowych w Polsce.

Mała zemsta za ich rap w hot16challenge

W taki sposób KęKę skomentował swoją obecność na dopiero co zapowiedzianej, wiosennej edycji Please, Stand-up. No cóż, trzeba przyznać, że jest to niemałe zaskoczenie.

Owszem, ten kto był kiedyś na koncercie radomskiego rapera, dobrze wie, że ten lubi sobie od czasu do czasu rzucić żartem. I choć niektóre z nich śmiało można skategoryzować jako dad jokes, to Kękiemu nie można odmówić poczucia humoru i luzu z jakim mu to przychodzi. Jednak nie pomyślałbym, że wyruszy z najlepszymi stand-uperami w trasę po Polsce

Kękę

Obecność rapera na trasie, to jednak tylko wisienka na torcie, lub jak niektórzy wolą – truskawka. Please, Stand-up to wydarzenie, na którym pojawią się najlepsi stand-uperzy w Polsce. Całą imprezę poprowadzi bowiem Łukasz Lotek Lodkowski, który chyba obecnie jest najbardziej rozpoznawalnym stand-uperem w kraju.

Ponadto, swoje programy zaprezentują także Piotr Zola SzulowskiBłażej Krajewski, Michał LejaDarek Gadowski czy Tomek Kołecki. Natomiast o oprawę muzyczna zadba legendarny Falcon1.

Co ciekawe, KęKę nie jest jedynym raperem, który spróbował swoich sił w stand-upie. Szlaki przetarł bowiem O.S.T.R., który w ubiegłym roku zaliczył epizod jako stand-uper, również w ramach trasy Please, Stand-up.

Please, stand-up! – bilety

Trasa Please, Stand up zapowiedziana jest na wiosnę 2021 i miejmy nadzieję, że sytuacja pandemiczna pozwoli na zorganizowanie wszystkich wydarzeń z trasy. Wejściówki kupicie oczywiście na stronie Biletomat.pl. Natomiast poniżej znajdziecie pełną szczegółową listę z datami i miastami gdzie odbędą się wydarzenia.

20 kwietnia 2021, Orlen Arena, Płock
21 kwietnia 2021, Ergo Arena, Sopot, Gdańsk
22 kwietnia 2021, Netto Arena, Szczecin
20 maja 2021, Stadion Miejski Legii Warszawa, Warszawa
22 maja 2021, Stadion Wrocław, Wrocław
9 września – Hala Globus, Lublin
11 września – Tauron Arena Kraków, Kraków
19 września – Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka, Bydgoszcz
22 września 2021 – Spodek, Katowice

KęKę kolejnym raperem, który spróbuje swoich sił w stand-upie! Jak sobie poradzi? Tego dowiecie się kupując bilety na Please, Stand-up, czyli jedno z najlepszych wydarzeń stand-upowych w Polsce. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood […]

Please, Stand-up! | Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Płock, Szczecin, Gdańsk, Wrocław

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →