Paluch przedstawia album „Nadciśnienie” i wydaje drugi singiel


27 października 2020

Podziel się newsem:

O tym, że Paluch pracuje nad nowym albumem wiemy już od jakiegoś czasu. Dziś poznaliśmy tytuł i datę startu preorderu krążka oraz dowiedzieliśmy się, kiedy usłyszymy drugi singiel z najnowsze LP rapera.

Paluch powraca

Szykujcie czerwony dywan! Paluch powraca na salony. Raper ujawnił właśnie szczegóły najnowszego wydawnictwa. Album będzie nosił tytuł Nadciśnienie, a jego preorder rusza już w tę środę – 28 października, na oficjalnej stronie BOR, którą znajdziecie pod tym adresem. A to nie koniec nowinek od poznańskiego MC.

Wraz z zapowiedzią startu przedsprzedaży krążka raper opublikował minimalistyczną okładkę LP, która prezentuje się w ten sposób. Niestety, choć bardzo bym chciał, nie powiem Wam kto jest autorem okładki, ponieważ Paluch nie ujawnił tej informacji.

Paluch – Nadciśnienie – okładka

W środę poznamy również drugi singiel promujący nadchodzącą płytę. Nosić on będzie tytuł Kaszel. Też jesteście ciekawi w jakiej formie jest jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny?

Czy Paluch wytrzyma (nad)ciśnienie?

Nie da się ukryć, że na poznańskim muzyku ciąży dość spora presja. Jego poprzedni solowy album pokrył się już potrójną platyną i co tu dużo mówić – był po prostu bardzo dobry. Czy nowe wydawnictwo powtórzy sukces poprzednika?

Na ten moment nie wiemy zbyt wiele na temat Nadciśnienia i jego warstwy brzmieniowej. Poznaliśmy za to pierwszy singiel promujący wydawnictwo, o którym więcej możecie przeczytać tutaj. Mi osobiście letni Drugi brzeg nie przypadł zbytnio do gustu. Wydawał mi się po prostu mało wnoszący, odtwórczy i niezbyt ciekawy.

Paluch – Drugi Brzeg

Oczywiście, jeden singiel płyty nie czyni, a moja opinia może nie należeć do najpopularniejszych. W końcu 11 milionów wyświetleń mówi samo za siebie. Nie pozostaje nic innego jak poczekać i zobaczyć co Szaman zaserwuje nam tym razem. A ciekawość zżera…

Jeśli szukacie okazji by usłyszeć najnowsze utwory rapera przypominamy, że Paluch wystąpi 6 listopada w Krakowie. Bilety do nabycia na stronie Biletomat.pl.

O tym, że Paluch pracuje nad nowym albumem wiemy już od jakiegoś czasu. Dziś poznaliśmy tytuł i datę startu preorderu krążka oraz dowiedzieliśmy się, kiedy usłyszymy drugi singiel z najnowsze LP rapera. Paluch powraca Szykujcie czerwony dywan! Paluch powraca na salony. Raper ujawnił właśnie szczegóły najnowszego wydawnictwa. Album będzie nosił tytuł Nadciśnienie, a jego preorder […]

PALUCH | Hala Cracovia | 6 listopada 2020, Piątek, Hala Cracovia

Biletomat.pl
od 65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →