Paluch letnim singlem zapowiada nowy album

Podziel się newsem:

Paluch powraca po przerwie od solowych nagrywek. Drugi brzeg zapowiada nadchodzący longplay poznańskiego rapera.

Paluch – nadchodzi nowy album

Od ostatniej płyty Palucha minęły już prawie 2 lata. Czerwony dywan ukazał się w grudniu 2018 roku i w tej chwili pokrył się już potrójną platyną. Płyta wypchana była hitami po same cyfrowe brzegi. To był zdecydowanie jeden z najlepszych albumów tamtego roku, który zagwarantował raperowi ciężko wypracowane miejsce w ścisłej czołówce MCs nad Wisłą.

Paluch – Balans

Choć fani nie mogą narzekać na brak nowości, gdyż Palucha mogliśmy słyszeć chociażby na wydanym pod koniec ubiegłego roku albumie Borcrew, tak solowego materiału dawno nie było. Przerwa w solowych nowościach od poznańskiego rapera skończyła się w sobotę, kiedy do sieci trafił singiel Drugi brzeg, który zapowiadać ma nadchodzący album.

Paluch – Drugi brzeg – nowy singiel

Trzeba przyznać, że raper wie kiedy puszczać w eter nowe kawałki. Tylko za naszymi oknami na stałe zawitało słońce, przyroda eksplodowała wszystkimi odcieniami zieleni, a Paluch nagrał letni przebój. Drugi brzeg to typowy summer song. Przyjemny, technicznie poprawny i, jak mam być szczery, nic niewnoszący. Nie uświadczymy na nim niczego, czego wcześniej nie zaprezentowałby nam Łukasz Paluszak. Ale dam głowę, że i tak jeszcze nie raz usłyszę grupki młodych ludzi czillujących na łonie natury przy właśnie tym numerze.

Za beaty na Drugim Brzegu odpowiada Worek i Moody Scrag. Klip zrealizowany został w Beskidzie Żywieckim. Na razie nie znamy więcej szczegółów dotyczących nowej płyty, oprócz tego, że ukaże się ona jesienią tego roku. Mam nadzieję, że nie będzie ona równie mdła i „tatusiowa” co promujący ją singiel.

Paluch – Drugi Brzeg


Paluch zagra plenerowy koncert w ramach cyklu #Katolato

Już niebawem Palucha będzie można usłyszeć podczas plenerowego koncertu z cyklu #Katolato, który odbywać się będzie na Placu Festiwalowym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w sąsiedztwie Spodka. Poznański raper wystąpi tam 1 sierpnia. Bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

paluch

Paluch powraca po przerwie od solowych nagrywek. Drugi brzeg zapowiada nadchodzący longplay poznańskiego rapera. Paluch – nadchodzi nowy album Od ostatniej płyty Palucha minęły już prawie 2 lata. Czerwony dywan ukazał się w grudniu 2018 roku i w tej chwili pokrył się już potrójną platyną. Płyta wypchana była hitami po same cyfrowe brzegi. To był […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Paluch - koncert w ramach cyklu #Katolato | 01.08.2020

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →