Zapinajcie pasy! Paluch informuje, że jego nowy album jest na „ostatniej prostej”


20 października 2020

Podziel się newsem:

Paluch długo kazał czekać swoim fanom, ale w końcu to mamy! Raper właśnie oznajmił, że jego nowy album jest już na ukończeniu. Sprawdźcie szczegóły!

Platynowy dywan

Ostatni krążek poznańskiego rapera to istne morze hitów. To na nim znalazły się między innymi takie numery jak Balans, Mój kościół, czy chociażby Ładni smutni ludzie. Liczba hitów, przełożyła się także na wyniki sprzedażowe, bowiem Czerwony Dywan pokrył się potrójną platyną i coś mi mówi, że pewnym krokiem zmierza po czwartą.

Paluch – Mój kościół

Jednak, od premiery tego wydawnictwa, w grudniu miną dwa lata. Od tego momentu Paluch nie uraczył swoich fanów solowym albumem. Jednak przez ten czas raper nie próżnował. W ubiegłym roku światło dzienne ujrzał pierwszy kolaboracyjny krążek całego Biura Ochrony Rapu. Poza tym, Paluch udzielał się także gościnnie. Usłyszeć mogliśmy go chociażby w numerach z Białasem, czy francuskim raperem, rosyjskiego pochodzenia Tovaritchem.

Tovaritch feat. Paluch – BRATVA IX

Co najważniejsze jednak, w każdym z tych utworów poznaniak potwierdzał, że ciągle znajduje się w świetnej formie lirycznej. Zatem nic dziwnego, że nowy album poznaniaka jest czymś, co elektryzuje nie tylko jego fanów.

Idzie nowe (w końcu)

W lipcu otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź nowego wydawnictwa Palucha, w postaci letniego singla – Drugi Brzeg, ale od tego czasu o krążku jakby trochę ucichło.

Paluch – Drugi Brzeg

Aż do wczoraj, kiedy to szef BOR na swoich socialach oznajmił, że album znajduje się na „ostatniej prostej”. Post został także uzupełniony o dwa hasztagi #kaszel i #forma, co może sugerować tytuł albumu, bądź kolejnego, nadchodzącego singla. Patrząc także na poprzednie ruchy wydawnicze Palucha, to premiery nowego krążka możemy spodziewać się już w grudniu.


Paluch – Czerwony Dywan – odsłuch albumu

Paluch
Paluch – Czerwony Dywan – okładka albumu

Paluch długo kazał czekać swoim fanom, ale w końcu to mamy! Raper właśnie oznajmił, że jego nowy album jest już na ukończeniu. Sprawdźcie szczegóły! Platynowy dywan Ostatni krążek poznańskiego rapera to istne morze hitów. To na nim znalazły się między innymi takie numery jak Balans, Mój kościół, czy chociażby Ładni smutni ludzie. Liczba hitów, przełożyła […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Paluch - Hala Cracovia, Kraków

Biletomat.pl
od 65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.