BOR idzie jak burza! Paluch podał ile płyt sprzedano w 4,5 godziny


27 listopada 2019

Podziel się newsem:

Wczoraj informowaliśmy Was o starcie limitowanego preordera kolaboracyjnego albumu BORCREW na którym usłyszymy wszystkich raperów związanych z poznańską wytwórnią. Sprawdźcie w jakim tempie idzie sprzedaż nakładu.

W momencie udostępnienia na YouTube klipu do utworu Gniazdo, wystartował preorder kolaboracyjnego albumu BORCREW. Nakład płyty został limitowany do 30 tysięcy egzemplarzy i po całkowitym wyprzedaniu nakładu nie będzie już dotłaczany.

Chęć zakupu krążka wśród słuchaczy była tak wielka, że serwery sklepu zostały przeciążone i dopiero po dwóch godzinach można było powrócić na stronę. Problemy techniczne nie przeszkodziły jednak fanom ekipy Biura Ochrony Rapu i w niespełna 4,5 godziny wyprzedało się prawie 10 tysięcy sztuk, o czym za pośrednictwem Instagrama poinformował sam Paluch.

Po chwilowych przeciążeniach, wszystko działa poprawnie. W ciągu 4,5h poszło 9500 pakietów. Dzięki ziomale!

Paluch

BORCREW – Gniazdo

Na kompilacyjnym albumie BOR usłyszymy oczywiście szefa całej wytwórni, czyli Palucha, ale także GedzaSariusaKobikaLipęJodęOnka87 i Szpaka, oraz osoby związane z poznańskim labelem. Krążek to też spora dawka konkretnej muzyki. O produkcję zadbał tutaj Julas i Gedz, a także zaproszeni producenci, między innymi SokosChrisCarson i Worek.

Więcej o albumie i jego preorderze przeczytasz TUTAJ.

Wczoraj informowaliśmy Was o starcie limitowanego preordera kolaboracyjnego albumu BORCREW na którym usłyszymy wszystkich raperów związanych z poznańską wytwórnią. Sprawdźcie w jakim tempie idzie sprzedaż nakładu. W momencie udostępnienia na YouTube klipu do utworu Gniazdo, wystartował preorder kolaboracyjnego albumu BORCREW. Nakład płyty został limitowany do 30 tysięcy egzemplarzy i po całkowitym wyprzedaniu nakładu nie będzie […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →