Włodi i 1988 wjeżdżają z nowym albumem! Już dziś premiera “W/88”


17 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Włodi i 1988 długo kazali nam czekać na premierę swojego nowego albumu. Na szczęście ten już jest i w końcu możemy odsłuchać go w całości. A warto, uwierzcie nam na słowo!

W/88 – charyzma, brud i bunt przeciwko systemowi

Współpraca Włodiego i 1988 to coś na co czekali wszyscy fani hip-hopu w Polsce. Dziś w nocy, po niecałym tygodniu poślizgu, W/88 w końcu trafiło na wszystkie serwisy streamingowe i z czystym sercem możemy napisać, że ten krążek to klasyk gatunku, już w dniu swojej premiery.

Bezkompromisowa i pełna charyzmy nawijka Włodiego, tylko potwierdza to, że jest on jednym z lepszych writerów i obserwatorów problemów, jakie trawią otaczającą nas rzeczywistość. Wszystko to odbywa się na, zakurzonych niczym gramofon na strychu w opuszczonej warszawskiej kamienicy, bitach 1988, które napawają słuchacza pewnego rodzaju niepokojem, ale także ciekawością, co wydarzy się dalej.

Włodi/1988 – NOLOVE (SŁŻ,SŁŻ)

Ten styl produkcji to już element charakterystyczny dla 1988, który po prostu opanował do perfekcji. Bitmaker pokazywał to wielokrotnie, gdy wraz z Piernikowskim wydawali kolejne albumy jako Syny.

To nie głos pokolenia, to muzyka z marginesu

Wszystkie te czynniki, sprawiają, że W/88 przyjmuje formę pewnego dziennika, w którym Włodi spisał wszystkie swoje obserwacje dotyczące trawiącej społeczeństwo pandemii, a także bezdusznego systemu. Ponadto, raper snuje także swoją wizję przyszłości, która w jego oczach na pewno nie jawi się w kolorowych barwach. Gęsty i brudny klimat równoważą luźniejsze numery, jak Stilo z gościnnym udziałem Miłego ATZ, Wiadrowskiego i Phunk’Illa. Natomiast lekki promień jasnego światła na rzeczywistość rzucają nieoczywiste lovesongi, jak N D Z W.

Zresztą przekonajcie się sami sprawdzając odsłuch W/88. Zanim jednak to zrobicie, przygotujcie się, ponieważ to, co usłyszycie to prime shit w czystej postaci.

Włodi/1988 – W/88 – odsłuch albumu

Najnowszy album Włodiego i 1988 możecie zamawiać z oficjalnej strony DefJam Recordings. Jeżeli się pospieszycie, może uda Wam się jeszcze zamówić wersję albumu z dodatkowym krążkiem, gdzie znajdziecie wszystkie instrumentale.

Włodi
Włodi/1988 – W/88 – okładka albumu

Włodi i 1988 na premierowym koncercie w Poznaniu

Natomiast, jeżeli chcecie doświadczyć prime shitu w wykonaniu Włodiego i 1988 na żywo, musicie wybrać się na premierowy koncert. Ten odbędzie się już 25 września w poznańskiej Tamie. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Włodi i 1988 długo kazali nam czekać na premierę swojego nowego albumu. Na szczęście ten już jest i w końcu możemy odsłuchać go w całości. A warto, uwierzcie nam na słowo! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →