materiały promocyjne

Włodi prezentuje singiel „HHULTRAS”. Ruszył preorder albumu


21 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Włodi prezentuje tytułowy singiel z jego najnowszego wydawnictwa HHULTRAS. Jednocześnie wystartował preorder albumu.

Siódme solo weterana sceny

Włodi prezentuje trzeci singiel zatytułowany HHULTRAS, promujący album o tym samym tytule. Do tej pory usłyszeliśmy także Z PLANEM oraz PRZYSTANEK. Wraz z premierą utworu wystartował jego preorder. Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie:

HHULTRAS to siódmy solowy album Włodiego! Artysta znany ze swojej autentyczności zaznacza swoją pozycje i konsekwentnie wyraża swoje zaangażowanie w muzykę. Stoi przy tym do końca za swoim i za tym, co reprezentuję, będąc tytułowym ultrasem w swojej profesji.
Na albumie znajdziemy dziesięć utworów o klimatycznym brzmieniu, surowe, nie raz mroczne produkcje, z Warszawskim sznytem Włodiego, wyprodukował w większości Ńemy do płyty dodali smaku Szczur JWP, Soulpete, Smokin oraz The Returners.
Drugie wydawnictwo Włodiego w Def Jam Recordings Poland, obfituje w plejadę znakomitych gości, od rapowego undergroundu po mainstream, w niesłyszanych dotąd razem połączeniach. Gości na płycie znajdzie się aż dziesięciu, będą oni stopniowo ujawniani przez artystę i wytwórnie.

Premiera HHULTRAS już 30 marca 2023 roku, preorder albumu jest dostępny tutaj.

Włodi – HHULTRAS (prod. Ńemy)

Tracklista i okładka albumu HHULTRAS

1. INTRO
2. Z PLANEM
3. HHULTRAS
4. PRZYSTANEK
5. NALEŻNE MIEJSCE
6. IMPULS
7. W CZARNYM FRAKU
8. BEZ ZNIECZULENIA
9. KAFKAESK
10. LEGIT CHECK
11. OUTRO
12. NAPISY KOŃCOWE

Włodi prezentuje singiel „HHULTRAS”.

Włodi prezentuje tytułowy singiel z jego najnowszego wydawnictwa HHULTRAS. Jednocześnie wystartował preorder albumu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Siódme solo weterana sceny Włodi prezentuje trzeci singiel zatytułowany HHULTRAS, promujący […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →