kadr z teledysku „Z planem”

Włodi promuje nadchodzący album kolejnym singlem. Raper idzie na “Przystanek”


17 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci ukazał się kolejny singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Włodiego. W piosence Przystanek raper przybrał melancholijny ton.

Nowy singiel Włodiego

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował Przystanek – najnowszy utwór Włodiego. Członek Molesty promuje obecnie swoje nadchodzące wydawnictwo HHULIGANS. Autorem bitu do Przystanku jest Szczur JWP, który razem ze Szwedem SWD wykonał mix piosenki. Natomiast za mastering odpowiada DJ Eprom.

Zobacz: Włodi zapowiada kolejny album! Pierwszy singiel już za chwilę

O 15:00 na YouTube ukaże się także teledysk towarzyszący Przystankowi. Jak poinformował Włodi w swoich mediach społecznościowych, wideo wyprodukował 1988.

Włodi – Przystanek

Na razie niewiele wiadomo na temat nowej płyty Włodiego. Krążek promuje jeszcze singiel Z planem, który ukazał się na początku maja. Od tego czasu klip na YouTube obejrzano ponad dwieście siedemdziesiąt pięć tysięcy razy. Oprócz dwóch piosenek znamy również autora okładki płyty. Jest nim Alek Morawski, który pracował wcześniej chociażby z Young Igim.

Włodi – Z planem

Z wcześniejszych informacji wynika, że HHULIGANS to nie jedyny materiał, który ma zamiar wydać autor Przystanku. W grudniu zeszłego roku 1988 zapewniał, że duet powróci w 2022. Na razie jednak raper skupił się na promocji solowego wydawnictwa. Ich poprzedni krążek, W/88, który ukazał się 17 września 2020 roku, to jednocześnie tytuł, który zamyka dotychczasową dyskografię stołecznego nawijacza. Na krążku wydanym przez Def Jam Recordings Poland znalazło się dwanaście piosenek. Oprócz gospodarzy nad albumem pracowali również m.in. Miły ATZ, Phunk’ill, Jetlagz, Prykson Fisk, DJ Falcon1 i DJ Bulb.

Album promowały single Połamane SkrzydłaNOLOVE (SŁŻ, SŁŻ)Wyobraź sobieTego się trzymamKrzew oraz Żakardy. Najpopularniejszym z wideoklipów na YouTubie jest Tego się trzymam z Jetlagz i DJ-em Falconem1.

Włodi x 1988 – W/88 – odsłuch albumu

W sieci ukazał się kolejny singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Włodiego. W piosence Przystanek raper przybrał melancholijny ton. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy singiel Włodiego Dziś o północy w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →