Ero puszcza singiel z Włodim i startuje z preorderem albumu „EROIZM”


29 czerwca 2021

Podziel się newsem:

O Ero jest głośno, a w najbliższym czasie robić będzie się jeszcze głośniej. Reprezentant JWP/BC wystartował bowiem z promocją następcy platynowego Elwisa Picasso. Preoder wydawnictwa jest już dostępny, a pierwszy oficjalny singiel zwiastujący to wydawnictwo zaliczył właśnie swoją premierę wraz z teledyskiem.

Włodi tym razem gościnie u Ero

W 2017 roku Ero przyjął zaproszenie Włodiego na album Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu. Warszawscy raperzy nagrali wówczas numer zatytułowany IBNM. Teraz, współtwórca kultowej Molesty Ewenement rekompensuje się tym samym, nawijając gościnną zwrotkę na nowy, solowy album reprezentanta składu JWP/BC. Efektem tym razem jest klasycznie brzmiący banger, za którego produkcję odpowiada Laska z tworzonego niegdyś wraz z Magierą, wrocławskiego White House’u. Z resztą, o obecności zarówno Włodka i beatmakera z 071 na nowym albumie Erosa dowiedzieliśmy się już wcześniej, a informacja ta przekazana została w bardzo ciekawy sposób, sprawdźcie jaki. Zanim to jednak uczynicie, polecamy singiel Jeśli Masz, który wspólnie, z myślą o płycie EROIZM, nagrali Ero i Włodi, a scratchami i cutami dopełnił go DJ Falcon1.

Preorder albumu EROIZM jest już dostępny

Wraz z premierą teledysku do singla Jeśli Możesz na stronie, odpowiedzialnej za wydanie materiału, wytwórni Def Jam Recordings Poland, rozpoczęto przedsprzedaż wyczekiwanej, drugiej solowej płyty Ero. O tym, że raper swoje drugie solo zatytułował EROIZM, wiemy już od jakiegoś czasu. Dzisiaj, ostatecznie, ujawniono jedną z ważniejszych informacji o tym wydawnictwie, czyli datę jego premiery. A tę zaplanowano na 29 października. Trochę więc na ten EROIZM Jaśnie Wielmożnego Pana poczekać jeszcze musimy. Po Elwisie Picasso, wiemy już jednak na pewno, że warto. I to bardzo! Również przy okazji ukazania się klipu do numeru z Włodim, zaprezentowano okładkę krążka, na którym singiel Jeśli Możesz się znajdzie. A sam Ero natomiast, o swoim drugim solowym albumie także kilka słów powiedział.

Album „Eroizm” to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać “Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem… Jest to album o mnie i o nas… dla Was!”

Ero

Ero JWP - EROIZM - okładka albumu
Ero JWP – EROIZM – okładka albumu

„Jeśli Możesz” zaprezentowano wraz z klipem, a Def Jam Recording Poland ujawniło datę premiery drugiego solowego albumu Ero z JWP/BC.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Lato w Plenerze | Kosi IS.OK | Warszawa

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →