Miły ATZ rozpoczął „Czarny Swing Tour”. Sprawdźcie, gdzie zagra


11 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Miły ATZ pod koniec maja wydał swój pierwszy legalny krążek zatytułowany Czarny Swing. Teraz raper ruszył w trasę koncertową o tej samej nazwie.

Miły ATZ zaprasza do tańca – Czarny Swing Tour

Miły ATZ - Czarny Swing
Miły ATZ – Czarny Swing – okładka albumu

28 maja ukazał się debiutancki krążek byłego już zawodnika kolektywu Mordor Muzik, a obecnie członka ekipy Undadasea, pod tytułem Czarny Swing.

Legalny debiut Miłego to fuzja wszelkich muzycznych zajawek rapera. Od UK garage przez grime, lo-fi hip hop, drum n bass, czy bardziej trapowe brzmienia. Pomimo tego, że krążek to wariacja różnych styli muzycznych, to jest to materiał bardzo spójny, który po prostu sam się broni. Natomiast podkłady wysmażone przez atutowego, to coś czego na polskiej scenie dawno nie było. Album ukazał się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Miły ATZ – Czarny Swing – odsłuch albumu

Oczywiście, tuż po premierze miała odbyć się huczna trasa koncertowa, podczas której Atezeciok miał zagrać nie tylko utwory z Czarnego Swingu, ale także z poprzedzającej krążek EP’ki Deadline. Jednak z wiadomych względów tour został przełożony.

Miły ATZ – Czarny Swing Tour – Poznań 14.08 | Kraków 21.08

Ale jak to się mówi, co się odwlecze, to nie uciecze. Z małym poślizgiem, Atezeciok wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową. Za nami już koncerty w Katowicach i rodzinnym mieście rapera – Gnieźnie.

Najbliższy koncert odbędzie się już za 3 dni w Poznaniu, a 7 dni później raper zagra w Krakowie. Mamy bilety na oba koncerty. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Natomiast poniżej możecie zerknąć na grafikę, z pozostałymi przystankami na trasie Miłego ATZ.

Miły ATZ

Jeżeli macie zamiar wybrać się na któryś z wyżej wymienionych koncertów, pamiętajcie aby zabrać ze sobą oświadczenie dotyczące stanu zdrowia, a także o tym, by zachować zalecany dystans pomiędzy innymi uczestnikami imprezy.

Miły ATZ pod koniec maja wydał swój pierwszy legalny krążek zatytułowany Czarny Swing. Teraz raper ruszył w trasę koncertową o tej samej nazwie. Miły ATZ zaprasza do tańca – Czarny Swing Tour 28 maja ukazał się debiutancki krążek byłego już zawodnika kolektywu Mordor Muzik, a obecnie członka ekipy Undadasea, pod tytułem Czarny Swing. Legalny debiut […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Miły ATZ - Czarny Swing Tour - 14.08 Poznań | 21.08 Kraków

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →