kadr z teledysku „Nie znasz wad"

Zanim wejdziesz do Fabryki Porcelany, zdejmij czapkę. Dwa Sławy i RAU zagrają w Katowicach


03 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dwa Sławy i RAU Performance ruszają we wspólną trasę. Trio odwiedzi trzy polskie miasta w ramach cyklu Lato w Plenerze 2022. Pierwszy koncert już niedługo w Katowicach.

Dwa Sławy i RAU Performance w Katowicach. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W piątek 15 lipca odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Lato w Plenerze 2022 organizowanego przez Winiary Bookings SC. Tym razem impreza odbędzie się w Katowicach. Na Dziedzińcu Fabryki Porcelany przy ul. Porcelanowej 23 wystąpią Dwa Sławy oraz RAU Performance.

Zobacz: Dwa Sławy: Nastolatkowie po trzydziestce [relacja]

Łodzianie w tym roku świętują piętnastolecie aktywności, natomiast RAU promuje krążek Mieszane uczucia wydany w zeszłym roku. Bramki zostaną otwarte o 18:30, z kolei start wydarzenia zaplanowano na 19:15. Wejściówki na koncert Dwóch Sławów i RAU Performance w Katowicach znajdziecie na Biletomat.pl. W pierwszej puli bilety są tańsze o dziesięć złotych, tak więc nie czekajcie na ostatni moment!

Dwa Sławy – Nie znasz wad

Lato w Plenerze 2022 – gdzie jeszcze zobaczymy RAU-a i Sławów?

Katowickie show to nie jedyny wspólny koncert, który zagrają Rado Radosny, Astek i RAU. Artyści pojawią się dzień później we wrocławskim Hotspocie.

Przeczytaj także: Mieszane uczucia we Wrocławiu – relacja z koncertu RAU Performance

Tydzień po Wrocławiu, 23 lipca, odwiedzą Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu. Plan imprezy jest dokładnie taki sam w każdym z wymienionych miast.

RAU Performance – Aerobic rodeo

Kogo jeszcze zobaczymy w ramach Lata w Plenerze?

Przez całe wakacje odbędzie się aż kilkanaście koncertów w ramach tegorocznego cyklu. Oprócz wspomnianych wyżej trzech lokalizacji, Lato w Plenerze zawita również w Opolu, Bydgoszczy i Lublinie. Od lipca do sierpnia usłyszycie m.in. Okiego, Kukona, Guziora, Żabsona, Słonia i Jacusia. W tym roku organizatorzy zadbali również o gości z zagranicy. Za nami już występy m.in. NLE Choppy i Smokepurppa, a czekają nas jeszcze koncerty Palaye Royale oraz Dadi Freyr. Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze 2022 znajdziecie tutaj.

Dwa Sławy i RAU Performance ruszają we wspólną trasę. Trio odwiedzi trzy polskie miasta w ramach cyklu Lato w Plenerze 2022. Pierwszy koncert już niedługo w Katowicach. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Dwa Sławy i RAU […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →