fot. materiały prasowe / Wojciech Koziara

Smokepurpp i Malik Montana razem w studiu GM2L


20 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W minioną niedzielę Smokepurpp wystąpił w Polsce w ramach cyklu Lato w Plenerze. Dzień przed występem Malik Montana opublikował na swoim Instagramie, że spotkał się w studiu z zagraniczną gwiazdą.

Malik Montana i Smokepurpp połączyli siły?

W sobotę, 18 czerwca Malik Montana opublikował Instastories, w którym Smokepurpp pozdrawiał słuchaczy ze studia GM2L. Amerykański raper poinformował, że siedzą razem z ekipą Montany, jednak nie wiadomo, jaki charakter miało spotkanie twórców. Na razie prezes Get Money Live Life nie zdradził, czy szykuje się wspólny utwór. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Malik przecina się z zagranicznymi gwiazdami. Oprócz powiązań z niemiecką ekipą 187 Strassenbande Montana m.in. publikował zdjęcia z Headiem One’em, grał support przed Stormzym oraz stworzył singiel z Dossehem z Francji.

Zobacz: Malik Montana nie ma wątpliwości, kto zostanie kolejną kobiecą gwiazdą muzyki

Smokepurpp przyjechał do Polski w związku z koncertem, który odbył się na Letniej Scenie Progresji w niedzielę. Oprócz autora Audi wystąpił również NLE Choppa. Raperzy zostali zaproszeni do Warszawy w ramach serii koncertów Lato w Plenerze 2022 organizowanej przez Winiary Bookings SC.

Smokepurpp feat. Lil Pump – Nephew

Lato w Plenerze 2022 tętni rapem. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Tegoroczne Lato w Plenerze opiewa na ponad dwadzieścia imprez, licząc z tymi, które już się odbyły. Na scenach w Opolu, Katowicach, Wrocławiu, Bydgoszczy, Warszawy i innych polskich miastach wystąpią raperzy w zupełnie różnych stylistykach. Fani horrorcore’u będą mieli okazję zobaczyć Słonia, miłośnicy trapu mogą wybrać się na Żabsona i Okiego, a słuchacze głodni comedy rapu znajdą coś dla siebie podczas występów Dwóch Sławów. To jednak nie jest kompletny line-up. Pełna lista wydarzeń i bilety na Lato w Plenerze 2022 znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Jak brzmi Malik Montana na żywo? Niedługo raper odwiedzi Radom

Podobnie jak inni raperzy, szef GM2L w wakacje nie ma czasu na odpoczynek. Malik odwiedzi największe polskie festiwale oraz zagra solowe koncerty. Jednym z nich jest występ w Radomiu. Montana pojawi się w Lemon Sound Gallery w sobotę 23 lipca. Support przed raperem zagrają Blaze & Barthezz Brain. Otwarcie drzwi zaplanowano na 21:00. Wejściówki na Malika Montanę w Radomiu również znajdziecie na Biletomat.pl. Pierwsza pula jest już wyprzedana, więc lepiej nie czekać na ostatni moment.

W minioną niedzielę Smokepurpp wystąpił w Polsce w ramach cyklu Lato w Plenerze. Dzień przed występem Malik Montana opublikował na swoim Instagramie, że spotkał się w studiu z zagraniczną gwiazdą. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →