fot. Barte Wiski

Dwa Sławy i Gruby Mielzky w natarciu. Ten duet to nie jest „2/10”


18 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Tuż przed premierą swojego najnowszego albumu – Z Archiwum X2, Dwa Sławy prezentują jeszcze jeden singiel – 2/10 z udziałem Grubego Mielzky’ego.

Dwa Sławy i Gruby Mielzky to duet 2/10?

Dotychczasowe kawałki zapowiadające nadchodzący krążek Dwóch Sławów: Nie znasz Wad, Śnieg, Wstępnie Nie czy FOMO, mogły nas naprowadzić na złudny trop, jakoby Radek i Astek wypłynęli na spokojne wody melancholijnego, rokokowego rapu. Jednak nic bardziej mylnego!

Choć taka nostalgiczna stylistyka nie jest obca łódzkiemu duetowi, to jednak oprócz storytellingu, drugim najsilniejszym elementem charakterystycznym Dwóch Sławów od zawsze były cięte, sprawne i soczyste punchline’y. Swoim najnowszym kawałkiem raperzy przypominają, czym jest klasyczne bragga w ich wykonaniu.

Zobacz również: Dwa Sławy pojadą w trasę koncertową. Gdzie ich zobaczymy?

dwa sławy gruby mielzky 2/10
Dwa Sławy i Gruby Mielzky, fot. Bartek Wiski

Dobór gościa w kawałku 2/10 nie mógł być lepszy. Odlschoolowy, uliczny klimat numeru podkreślają bowiem klimatyczne zwrotki Grubego Mielzky’ego, który – podobnie jak Radek i Astek – nie bierze jeńców. Z kolei za bity ponownie, jak w przypadku całego krążka Z Archiwum X2, odpowiadają niezawodni Returnersi.

Fleszy błyski, najdroższa whisky, wielkobudżetowe teledyski.
Gruby i chudsi w tym samym widele. Premiera za pasem, ostatnie chwile preorderu, panie proszą panów.
IIIIIIIIKS DWAAAAAA 🎙

– piszą na swoim Facebooku Dwa Sławy.

Dwa Sławy – 2/10 feat. Gruby Mielzky, zobacz teledysk!

Z Archiwum X2 – kiedy nowy album Dwóch Sławów?

W opisie teledysku do najnowszego numeru Sławów, za który odpowiada Szerszeń, czytamy, że 2/10 to pierwszy zarejestrowany kawałek na wyjeździe inicjującym projekt Z Archiwum X2.

Przyjaciele, freestyle’owy klimat, bass, stopa, werbel i zero potrzeb. Takim właśnie moodzikiem kończymy przedpremierowe publikacje singli do „Z Archiwum X2”. Słyszymy się w piątek, bawcie się z razem nami, bo cóż więcej nam zostało? ❤

2/10, z gościnnym udziałem Grubego Mielzky’ego, to bowiem ostatni singiel promujący album Z Archiwum X2, który ujrzy światło dzienne już w najbliższy piątek, 21 stycznia 2022 roku. Preorder płyty jest cały czas dostępny. Możecie go zamawiać na stronie preorder.pl. Nie przegapcie!

dwa sławy z archiwum x2 2020
Dwa Sławy – „Z Archiwum X2”, okładka albumu

Tuż przed premierą swojego najnowszego albumu – Z Archiwum X2, Dwa Sławy prezentują jeszcze jeden singiel – 2/10 z udziałem Grubego Mielzky’ego. Dwa Sławy i Gruby Mielzky to duet 2/10? Dotychczasowe kawałki zapowiadające nadchodzący krążek Dwóch Sławów: Nie znasz Wad, Śnieg, Wstępnie Nie czy FOMO, mogły nas naprowadzić na złudny trop, jakoby Radek i Astek […]

Dwa Sławy - bilety na koncerty

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →