kadr z klipu do utworu „Spalacz bud”

Dwa Sławy, Gruby Mielzky i Pers tworzą supergrupę. Pierwszy singiel i preorder już dostępne


05 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Pers i The Returners prezentują singiel Spalacz bud promujący ich wspólny krążek I jest to możliwe mixtape.

A jednak wspólny krążek

Gdy 1 kwietnia Dwa Sławy ogłosili, że wraz z Grubym Mielzkym, Persem i duetem producenckim The Returners nagrali wspólny krążek, wiele osób po prostu w to nie wierzyło. Tym bardziej znając komediowe zacięcie łódzkiego duetu. Okazuje się jednak, że wcale nie kłamali. Do sieci trafił utwór Spalacz bud. Jest to pierwszy singiel ze wspólnego mixtape’u nowej supergrupy, zatytułowanego I jest to możliwe mixtape. Preorder projektu znajdziecie tutaj.

Premiera wspólnego projektu Dwóch Sławów, Grubego Mielzky’ego, Persa i The Returners już 19 maja. Ekipa zaprosiła gości tylko na jeden utwór, jednak patrząc na ksywki, będzie to elektryzujące połączenie, bowiem na Spółę dograją się Otsochodzi i Taco Hemingway. Co bardzo istotne, już od pierwszego singla słychać, że nie otrzymamy kolejnej odnogi clubu2020, a brzmienia, z którymi dużo bardziej kojarzymy całą ekipę.

Tracklista projektu Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Pers, The Returners – I jest to możliwe mixtape

01. Spalacz bud
02. Cały blok
03. Tranquillo
04. Chybił trafił
05. I znów
06. Airbus
07. Mewa
08. Spacer DJa
09. Spóła feat. Otsochodzi, Taco Hemingway
10. Ciecz
11. Gdyby
12. Czemu to robisz?
13. Wcale

Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Pers – Spalacz bud (prod. The Returners)

Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Pers i The Returners prezentują singiel Spalacz bud promujący ich wspólny krążek I jest to możliwe mixtape. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! A jednak wspólny krążek […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →