fot. Wojtek Koziara

Lista gości się powiększa. Pezet zdradza, kogo jeszcze zaprosił na „Muzykę Komercyjną”


14 września 2022

Podziel się newsem:

Premiera Muzyki Komercyjnej coraz bliżej. Z tej okazji Pezet przedstawił kolejnych twórców, którzy pojawią się gościnnie na albumie.

Kolejni goście u Pezeta

Tracklista Muzyki Komercyjnej ma przed nami coraz mniej tajemnic. Po ogłoszeniu, że na krążku usłyszymy Sokoła, a także Bedoesa i White’a 2115, Pezet przychodzi z kolejnymi nazwiskami. Paweł z Ursynowa ujawnił, że na nadchodzącym albumie wystąpią również Gibbs oraz Miły ATZ. Pierwszy z wymienionych udzielił się w piosence Miłość na sprzedaż, a podopieczny Def Jam Recordings Poland nawinie w Świętym Bassie. Dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu znamy już dziewięć tytułów z Muzyki Komercyjnej. Wersja deluxe albumu składa się z dziewiętnastu piosenek, a ostatnią z nich będzie Jeden świat z udziałem Natalii Szroeder.

Zobacz: Pezet, Bedoes i White opowiedzą nam o Tatuażach i Motocyklach na Muzyce Komercyjnej

Album ciągle dostępny jest w przedsprzedaży pod adresem pezet81.pl. Premierę Muzyki Komercyjnej zaplanowano na 30 września. Dotychczas wydawnictwo promują tylko cztery piosenki. Są to: Jan Paweł, Mewa, Gangi w LA oraz Jeden świat. Wszystkie teledyski zebrały łącznie około czterech milionów odsłon.

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku

– czytamy w opisie albumu (pisownia oryginalna).

Premiera Muzyki Komercyjnej coraz bliżej. Z tej okazji Pezet przedstawił kolejnych twórców, którzy pojawią się gościnnie na albumie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →