fot. Wojtek Koziara

Lista gości się powiększa. Pezet zdradza, kogo jeszcze zaprosił na „Muzykę Komercyjną”


14 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera Muzyki Komercyjnej coraz bliżej. Z tej okazji Pezet przedstawił kolejnych twórców, którzy pojawią się gościnnie na albumie.

Kolejni goście u Pezeta

Tracklista Muzyki Komercyjnej ma przed nami coraz mniej tajemnic. Po ogłoszeniu, że na krążku usłyszymy Sokoła, a także Bedoesa i White’a 2115, Pezet przychodzi z kolejnymi nazwiskami. Paweł z Ursynowa ujawnił, że na nadchodzącym albumie wystąpią również Gibbs oraz Miły ATZ. Pierwszy z wymienionych udzielił się w piosence Miłość na sprzedaż, a podopieczny Def Jam Recordings Poland nawinie w Świętym Bassie. Dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu znamy już dziewięć tytułów z Muzyki Komercyjnej. Wersja deluxe albumu składa się z dziewiętnastu piosenek, a ostatnią z nich będzie Jeden świat z udziałem Natalii Szroeder.

Zobacz: Pezet, Bedoes i White opowiedzą nam o Tatuażach i Motocyklach na Muzyce Komercyjnej

Album ciągle dostępny jest w przedsprzedaży pod adresem pezet81.pl. Premierę Muzyki Komercyjnej zaplanowano na 30 września. Dotychczas wydawnictwo promują tylko cztery piosenki. Są to: Jan Paweł, Mewa, Gangi w LA oraz Jeden świat. Wszystkie teledyski zebrały łącznie około czterech milionów odsłon.

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku

– czytamy w opisie albumu (pisownia oryginalna).

Premiera Muzyki Komercyjnej coraz bliżej. Z tej okazji Pezet przedstawił kolejnych twórców, którzy pojawią się gościnnie na albumie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kolejni goście u Pezeta Tracklista Muzyki […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →