kadr z klipu do utworu „Jeden świat” Pezeta i Natalii Szroeder

Pezet i Natalia Szroeder prezentują „Jeden Świat”


06 września 2022

Podziel się newsem:

Pezet i Natalia Szroeder zaprezentowali wspólny utwór zatytułowany Jeden świat, za którego produkcję odpowiada Urbański. Sprawdź!

Drugie mocne uderzenie

Kto z Was nie słyszał Cześć, jak się masz? Sobla i sanah? Szczerze wątpimy, że są tu takie osoby. Świadczy to najlepiej o pierwszym sukcesie akcji Mastercard Music. Czas na drugi utwór w jej ramach. Tym razem w rolach głównych Pezet i Natalia Szroeder. Jak można przeczytać w opisie utworu:

Jeden świat to kawałek Pezeta i Natalii Szroeder łączący dwa światy – rap i pop. Utwór powstał w ramach projektu Mastercard Music, którego celem jest łączenie ludzi poprzez muzykę. Bez względu na różnice, które ich dzielą. I o tym właśnie jest ten numer. O tym co nas dzieli, ale przede wszystkim o tym co nas łączy. O tym jak dwa światy mogą stać się jednym, bo często to różnice pozwalają nam odkryć to co jest naprawdę bezcenne.

Pezet x Natalia Szroeder – Jeden Świat (prod. Urbański)

Muzyka Komercyjna nadchodzi

Muzyka Komercyjna zbliża się wielkimi krokami. Najnowszy krążek Pezeta ukaże się 30 września. Jak do tej pory promują go trzy single: Jan PawełMewa, a także ostatnie Gangi w LA. Nie są znani jeszcze goście na albumie ani tracklista – jedyne, co wiemy o jego zawartości, wynika z opisu na stronie preorderu:

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.
Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku

– Pezet o swoim albumie Muzyka Komercyjna (oryginalna pisownia).

Pezet i Natalia Szroeder zaprezentowali wspólny utwór zatytułowany Jeden świat, za którego produkcję odpowiada Urbański. Sprawdź! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →