fot. kadr z teledysku wokalistki

Natalia Szroeder wyrusza w jesienno-zimową trasę koncertową. W jakich miastach zawita wokalistka?


05 września 2022

Podziel się newsem:

Natalia Szroeder zamknie nam 2022 rok w iście muzycznym stylu. Wokalistka już teraz zaprasza Was na nadchodzące koncerty z albumem Pogłos.

Pogłos wybrzmi w klubach

Natalia Szroeder, czyli wokalistka, która dostarczyła nam jeden z najpiękniejszych albumów 2021 roku, w końcu spełni jedno ze swoich wielkich, muzycznych marzeń. Artystka wyrusza bowiem w jesienno-zimową trasę koncertową, która odwiedzi aż 10 polskich miast. Gdzie wybrzmi album Pogłos? Sprawdźcie!

Przeczytaj także: Natalia Szroeder razem z Darią Zawiałow domyka erę Pogłosu singlem Czyj sen dziś śnisz?

Natalia Szroeder osiedle
fot. Dagmara Szewczuk

Pogłos, czyli albumowy pokaz intymności i emocjonalności, został wydany 5 listopada 2021 roku. Krążek, będący drugą już płytą w dorobku artystki, został przez wielu nazwany „debiutanckim albumem” ze względu na odkrytą w nim stronę Natalii, której do tej pory nie mieliśmy jeszcze przyjemności oglądać. Uczuć związanych z jego wydaniem nie kryła również artystka, która hucznie zaprezentowała go między innymi na tegorocznym Open’erze, a także Olsztyn Green Festival. Nie jest to jednak koniec muzycznych doświadczeń, a jeśli przegapiliście oba z wyżej wymienionych wydarzeń – nie martwcie się. Oto jeszcze gorące daty nadchodzącej trasy koncertowej!

Nadszedł moment przeze mnie wyczekiwany, wymarzony, upragniony.
Album POGŁOS rusza w klubową trasę koncertową. ❤️
Kto z Was jest tu ze mną ciut dłużej, ten wie, ile znaczy dla mnie ta trasa i jak długo na nią czekałam. 🌙
Z wielką ekscytacją zapraszam Was na pogłosowy tour.
Będzie album, ale nie tylko album.
Będą niespodzianki, będzie wspaniale.
Bardzo liczę na Wasze towarzystwo w tym zupełnie nowym dla mnie etapie i dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Dzięki niemu wypływam na nieznane wody z radością i odwagą, której w przeszłości często mi brakowało.
Sprzedaż biletów startuje w czwartek, 8go września o 14:00. ✨
No. Ale będzie. Już nie mogę się doczekać!
Do zobaczenia wkrótce. 🤍

– napisała na swoim Facebooku artystka.

Podczas swojej nadchodzącej trasy Natalia Szroeder odwiedzi Kielce, a także Wodzisław Śląski w październiku, Łódź, Poznań, Bydgoszcz i Gdańsk w listopadzie, a także Wrocław, Katowice, Warszawę i Kraków na zakończenie roku w grudniu. Gdzie będziecie starali się złapać Natalię na koncert?

Natalia Szroeder
fot. Dagmara Szewczuk

Natalia Szroeder zamknie nam 2022 rok w iście muzycznym stylu. Wokalistka już teraz zaprasza Was na nadchodzące koncerty z albumem Pogłos. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →