Miętha i Natalia Szroeder w zaskakującym letniaczku “Zanim pójdziesz”

Obserwuj nas na instagramie:

Duet Miętha połączył siły z Natalią Szroeder w numerze Zanim pójdziesz. Efekt? Genialny, wakacyjny przebój, który rozbuja wasze ciała!

Natalia Szroeder jednak dała się zarazić rapem?

W kawałku TĘSKNIĘZASTARYMKANYE z ostatniego albumu Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO, Natalia Szroeder przekomarzała się z raperem, że nie da się przeciągnąć na hip-hopową stronę mocy, przy czym sama próbuje zarazić Quebo popem. To drugie w jakimś stopniu jej się udało, a co z połączeniem Natalia Szroeder i hip-hop? Zdaje się, że artystka coraz lepiej odnajduje się w tych klimatach!

Zobacz również: Natalia Szroeder rozlicza się ze swoją muzyczną przeszłością w singlu „Powinnam?”

Quebonafide – TĘSKNIĘZASTARYMKANYE

Natalia Szroeder gościnnie u Mięthy

Na potwierdzenie tej tezy Natalia może się pochwalić swoją najnowszą współpracą. Zaskakującą, bo wokalistka zaśpiewała… A raczej nawinęła! U boku duetu Miętha, tworzonego przez Skipa i AWGS-a. Efektem tej niecodziennej współpracy jest genialny, rześki niczym letni, sierpniowy poranek i pełen wakacyjnego, chillującego vibe’u kawałek Zanim pójdziesz. Bynajmniej nie przypominający w niczym kultowego hitu grupy Happysad. No, może poza tym, że ma szansę stać się przebojem na podobną skalę.

Miętha Natalia Szroeder Zanim pójdziesz
Mietha feat. Natalia Szroeder – “Zanim pojdziesz”, okładka singla, fot. Bartosz Sobkowiak

SKIP mówi o współpracy z Natalią Szroeder:

Pisząc Zanim pójdziesz miałem przed oczami długie jazdy samochodem bez celu, przy zachodzącym słońcu i wszystkie najlepsze imprezy nad Wisłą. Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy dowiedzieliśmy się, że Natalia jest chętna na gościnkę w tym numerze. Poszliśmy razem do studia i byliśmy świadkami jak doświadczona i przegenialnie świadoma swojego głosu artystka nagrywa swoje wokale do numeru, który jej się bardzo spodobał.

Towarzyszący singlowi Zanim pójdziesz klip, za którego realizację odpowiada Julek Tałandziewicz to zapis wakacyjnych swawoli i wyśmienitej zabawy, w której trio Skip-AWGS & Natalia Szroeder świetnie się odnalazło. Sprawdźcie sami, jak bawili się na planie!

Miętha podnosi temperaturę. Album 36,6 nadchodzi!

Kawałek Zanim pójdziesz to kolejna już zapowiedź nadchodzącego albumu duetu Miętha36,6, który to po wielu perturbacjach ostatecznie ukaże się już 24 września. Preorder krążka w wyjątkowych wydaniach jest wciąż dostępny na stronie asfaltshop.pl. Więcej o wydawnictwie przeczytacie tutaj. Nie przegapcie tej premiery!

Miętha - 36,6
Miętha – “36,6”, okładka albumu

Duet Miętha połączył siły z Natalią Szroeder w numerze Zanim pójdziesz. Efekt? Genialny, wakacyjny przebój, który rozbuja wasze ciała! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Natalia Szroeder jednak dała się zarazić […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →