Miętha rusza z preorderem nowego albumu! Sprawdźcie szczegóły


28 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Miętha, po ubiegłorocznym debiucie w postaci albumu Audioportret i tegorocznej EPce Szumu powraca z trzecim wydawnictwem zatytułowanym 36,6. Właśnie wystartował limitowany preorder.

Miętha na wszystko

Muszę przyznać, że mięty za dzieciaka unikałem jak ognia, jednakże Mięthę w tym wydaniu mogę przyjmować w każdej możliwej dawce. Skip i AWGS stworzyli projekt, który jest wyjątkowy pod każdym możliwym względem. Panowie oferują bowiem brzmienie, które nie dość, że jest nowoczesne, to jeszcze świeże. Dokładnie niczym liście tejże rośliny dorzucone do szklanki wody z cytryną i lodem, bądź czegoś mocniejszego. Wokalne partie Skipa są niepodrabialne, a chłopak ma naprawdę niesamowity lot. Podobnie jak bity wyprodukowane przez AWGS’a.

Miętha – Audioportret – odsłuch albumu

W ubiegłym roku ukazał się debiutancki krążek od AWGS’a i Skipa zatytułowany Audioportret, którego okładka zajęła 10. miejsce w Konkursie 30/30 na najlepszą okładkę 2019 roku.

miętha
Miętha – Audioportret – okładka albumu

Audioportret to spójne i komplementarne wydawnictwo, w opozycji do którego stanął Szum. Minialbum, składający się z 7 luźnych kawałków, został wydany przed tegorocznymi wakacjami. Co ciekawe, do sieci trafił niedawno świetnie zrealizowany klip do numeru S.U.V. Musicie to zobaczyć.

Miętha – S.U.V

Miętha – Szum – odsłuch albumu

Muszę przyznać, że dawno nie słyszałem takiego połączenia, gdzie producent dogaduje się z raperem w taki sposób, jak ma to miejsce tutaj. No może nie licząc współpracy na linii Hodak – 2K, albo Peja – Magiera.

Szykujcie termometry

Nowy album Mięthy pod tytułem 36,6 ukaże się już 30 października. Co ciekawe, LP od warszawskiego zespołu będzie dostępne w sumie na 4 nośnikach. Natomiast jeżeli chodzi o zawartość, to na nowym krążku Skip i AWGS pozwolili sobie na jeszcze większą zabawę formą i treścią.

Miętha - 36,6 - okładka albumu
Miętha – 36,6 – okładka albumu

Krążek możecie zamawiać w limotowanym do 500 sztuk preorderze dostępnym wyłącznie na stronie asfalt.shop. Dostępna jest także wersja, w której znajdziecie bilety na koncert Miętha 36,6 Live Experience, a także z niecodziennym, zielonym winylem. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 29 października w Warszawie, Skip i AWGS w towarzystwie livebandu zagrają kompozycje z nowego albumu. Nie zabraknie też numerów z poprzednich wydawnictw. Radziłbym jednak pospieszyć się ze składaniem zamówień, bowiem te z wejściówkami na wyjątkowy koncert, zostały ograniczone do 110 sztuk.

Miętha, po ubiegłorocznym debiucie w postaci albumu Audioportret i tegorocznej EPce Szumu powraca z trzecim wydawnictwem zatytułowanym 36,6. Właśnie wystartował limitowany preorder. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Miętha na wszystko Muszę przyznać, że mięty za dzieciaka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →