Margaret w duecie z Natalią Szroeder. Nowy album “Maggie Vision” już dostępny

Obserwuj nas na instagramie:

Dziś ukazał się nowy album Margaret – Maggie Vision. Z okazji premiery do sieci trafił teledysk do utworu Sold Out, który artystka nagrała wspólnie z Natalią Szroeder.

Margaret powraca z nowym albumem Maggie Vision

Prawie dwa lata po premierze płyty Gaja Hornby, Margaret wraca z nowym krążkiem Maggie Vision. Jak czytamy w informacji prasowej, album z jednej strony jest wypadkową jej muzycznych fascynacji: hip-hopem i urban music, z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu oraz tuż obok.

Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki. W ramach dojrzewania zaczęłam być dużo bardziej świadoma rzeczy, które wokół mnie się dzieją. Już na płycie Gaja Hornby były momenty, kiedy we mnie buzowało, ale teraz naprawdę tego nie uciszam i nie przypudrowuję, ale z siebie wypluwam, bo mam ku temu powody

Margaret

Pod względem muzycznym nie chciałam robić czystego hip-hopu, absolutnie. Na Maggie Vision nadal są chwytliwe melodie, nadal czerpię z popu, ale w połączeniu z hiphopowymi inspiracjami i moimi kwaśnym tekstami, nabierają u mnie zupełnie nowego wymiaru.

(…) Traktuję Maggie Vision jako najbardziej mój album dotychczas. To jest właściwie mój prawdziwy debiut. Jestem aż cała w emocjach, co będzie dalej.

Margaret

Na Maggie Vision nie brakuje gości. W singlowym Reksiu pojawia się Otsochodzi, z kolei do stworzenia utworu Roadster został zaproszony Kizo. Hiphopowy sznyt podkreśla również Kukon w No Future. Oprócz nich, na albumie słyszymy także: Young Igiego, STANISLAVV’a, Karę urboishawty oraz Natalię Szroeder.

 1. Przebiśniegi
 2. Pure fun (Ft. Young Igi)
 3. Fotel
 4. Roadster (Ft. Kizo)
 5. Nowe Plemię
 6. Reksiu (Ft. Otsochodzi)
 7. No Future (Ft. Kukon)
 8. Piniata
 9. Introwersje (Ft. STANISLAVV)
 10. Xanax
 11. Antipop (Ft. Kara)
 12. Sold out (Ft. Natalia Szroeder)
 13. Wielkie mam sny
 14. Say no more (Ft. urboishawty)

Margaret – Maggie Vision – odsłuch albumu

Natalia Szroeder rapuje w nowym singlu Margaret – Sold Out

W dzień premiery albumu, Margaret zaprezentowała najnowszy singiel z udziałem Natalii Szroeder. Za pełen kobiecości teledysk do utworu Sold out odpowiadają Łukasz Zabłocki i Papaya Films. Zobaczcie:

Margaret ft. Natalia Szroeder – Sold Out

Dziś ukazał się nowy album Margaret – Maggie Vision. Z okazji premiery do sieci trafił teledysk do utworu Sold Out, który artystka nagrała wspólnie z Natalią Szroeder. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →