fot. Lola Banet

Pezet, Bedoes i White opowiedzą nam o “Tatuażach i Motocyklach” na “Muzyce Komercyjnej”


12 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pezet odkrywa kolejne karty. Do grona gości, którzy udzielili się na Muzyce Komercyjnej, dołączyli Bedoes oraz White.

Kolejni goście na Muzyce Komercyjnej przedstawieni

Po takich informacjach rodzi się zasadnicze pytanie: o co Pezetowi chodzi z tymi gangami? Najpierw otrzymaliśmy singiel Gangi w LA, teraz członkowie gangu 2115 zostali ogłoszeni jako kolejni goście na płycie Muzyka Komercyjna. Bedoes oraz White, bo o nich mowa, dograli się do utworu zatytułowanego Tatuaże i Motocykle. Są to, kolejno, trzeci oraz czwarty gość ogłoszony na albumie. Jak do tej pory Pezet potwierdził, że na Muzykę Komercyjną dograli się Sokół, w utworze Trymand i Hłasko oraz Miły ATZ na Świętym Basie. Coś nam jednak mówi, że to nie koniec ogłoszonych gości na albumie, tym bardziej że będzie liczył on wraz z bonus trackiem aż 19 utworów.

Odsłonięta część tracklisty Muzyki Komercyjnej

Pezet, Bedoes i White opowiedzą nam o "Tatuażach i Motocyklach" na "Muzyce Komercyjnej"

Co jeszcze wiemy o nadchodzącej płycie Pezeta?

W zasadzie niewiele więcej niż zdradza przedstawiona tracklista. Na trop tego, czego możemy spodziewać się po Muzyce Komercyjnej, naprowadza nas sam Pezet, który w ten sposób wypowiada się o swoim nadchodzącym albumie:

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach, które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.
Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś, co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku

– Pezet o Muzyce Komercyjnej.

Jakie historie ma nam do opowiedzenia Paweł z Ursynowa? O tym przekonamy się już 30 września.

Pezet odkrywa kolejne karty. Do grona gości, którzy udzielili się na Muzyce Komercyjnej, dołączyli Bedoes oraz White. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kolejni goście na Muzyce Komercyjnej przedstawieni Po […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →