fot. Lola Banet

Pezet, Bedoes i White opowiedzą nam o „Tatuażach i Motocyklach” na „Muzyce Komercyjnej”


12 września 2022

Podziel się newsem:

Pezet odkrywa kolejne karty. Do grona gości, którzy udzielili się na Muzyce Komercyjnej, dołączyli Bedoes oraz White.

Kolejni goście na Muzyce Komercyjnej przedstawieni

Po takich informacjach rodzi się zasadnicze pytanie: o co Pezetowi chodzi z tymi gangami? Najpierw otrzymaliśmy singiel Gangi w LA, teraz członkowie gangu 2115 zostali ogłoszeni jako kolejni goście na płycie Muzyka Komercyjna. Bedoes oraz White, bo o nich mowa, dograli się do utworu zatytułowanego Tatuaże i Motocykle. Są to, kolejno, trzeci oraz czwarty gość ogłoszony na albumie. Jak do tej pory Pezet potwierdził, że na Muzykę Komercyjną dograli się Sokół, w utworze Trymand i Hłasko oraz Miły ATZ na Świętym Basie. Coś nam jednak mówi, że to nie koniec ogłoszonych gości na albumie, tym bardziej że będzie liczył on wraz z bonus trackiem aż 19 utworów.

Odsłonięta część tracklisty Muzyki Komercyjnej

Pezet, Bedoes i White opowiedzą nam o "Tatuażach i Motocyklach" na "Muzyce Komercyjnej"

Co jeszcze wiemy o nadchodzącej płycie Pezeta?

W zasadzie niewiele więcej niż zdradza przedstawiona tracklista. Na trop tego, czego możemy spodziewać się po Muzyce Komercyjnej, naprowadza nas sam Pezet, który w ten sposób wypowiada się o swoim nadchodzącym albumie:

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach, które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.
Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś, co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku

– Pezet o Muzyce Komercyjnej.

Jakie historie ma nam do opowiedzenia Paweł z Ursynowa? O tym przekonamy się już 30 września.

Pezet odkrywa kolejne karty. Do grona gości, którzy udzielili się na Muzyce Komercyjnej, dołączyli Bedoes oraz White. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →