Undadasea zapowiada nowy mixtape! Premiera „Da Groovement” jeszcze w tym roku


25 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Undadasea to obecnie najbardziej rozpoznawalny i intrygujący undergroundowy kolektyw hip-hopowy w Polsce. Wszystko to ze względu na niepowtarzalny vibe w ich kawałkach. Niebawem dostaniemy od nich nowy mixtape.

Kozackie bity, dresy, melanż i zwrotki o życiu

Tymi słowami Nikaragua Guacamole zapowiedział to, co usłyszymy na nadchodzącym mixtape trójmiejskiego składu. Unda na polskiej scenie obecna jest od wielu lat i swoim niesamowicie chilloutowym lotem zaskarbiła sobie serca wielu słuchaczy hip-hopu. Jednak kiedy trzeba, potrafią oni nagrać mocny, agresywny banger.

UNDADASEA – JASZCZUR

Oprócz niepowtarzalnego vibe’u, z produkcji Undy bije wręcz rodzinna atmosfera, a przede wszystkim czysta zajawka. Krótko mówiąc, Unda ma wszystko, aby stać się jednym z najlepszych kolektywów w polskim hip-hopie.

Ostatnio o składzie zrobiło się bardzo głośno ze względu na ich zwrotki w ramach #Hot16Challenge2. Nagrany przez nich numer jest definicją letniaka, przy którym aż chce się leżeć całymi dniami na plaży i nic nie robić. Według mnie, szesnastka od Undy jest jedną z najlepszych w całej drugie odsłonie akcji.

UNDADASEA – #Hot16Challenge2

Są tu moje ziomy!

Unda przede wszystkim to zgrana paczka ziomali, ale przez nagrywki ze składem przewinęły się chociażby takie postacie jak Gruby Mielzky, Kuba Knap, który nawet nagrał z nimi cały album, czy chociażby Miły ATZ.

Jeżeli chodzi o nadchodzący krążek kolektywu, będzie on zatytułowany Da Groovement, jednak data premiery nie jest jeszcze znana. Mam jednak dziwne przeczucie, że oprócz stałych członków składu usłyszymy też kilku z wyżej wymienionych przeze mnie graczy. Tymczasem ja zostawiam Was z ostatnim mixtapem od Undy, a także wspólnym albumem z Kubą Knapem, miłego wieczoru.

UNDAKNAP – DAMARADE

UNDADASEA – UNDAGROUND

Undadasea to obecnie najbardziej rozpoznawalny i intrygujący undergroundowy kolektyw hip-hopowy w Polsce. Wszystko to ze względu na niepowtarzalny vibe w ich kawałkach. Niebawem dostaniemy od nich nowy mixtape. Kozackie bity, dresy, melanż i zwrotki o życiu Tymi słowami Nikaragua Guacamole zapowiedział to, co usłyszymy na nadchodzącym mixtape trójmiejskiego składu. Unda na polskiej scenie obecna jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.