Święty Bass i Undadasea prezentują swój „Bursztynowy Flex”


15 lipca 2021

Podziel się newsem:

Kolejny, po całości wakacyjny, numer wjechał do sieci! Tym razem zaserwowany przez duet Święty Bass i nadmorską ekipę Undadasea. Wszyscy razem mają ten Bursztynowy Flex, który właśnie zaprezentowano wraz z teledyskiem.

Święte Bassy na nadmorskiej plaży

Miły ATZ i Phunk’ill, czyli duet Święty Bass, w odwiedzinach na plaży, u ekipy Undadasea, bywać muszą często. Inaczej nie mógłby się wytworzyć tak udany Bursztynowy Flex, który właśnie zaprezentowano wraz z obrazującym go teledyskiem. Bursztynowy Flex to energiczny letni banger, w którym dominują świntobejsowe brzmienia wymieszane z nadmorską bryzą i plażowym klimatem. Zapewnił to duet Święty Bass do spółki z Miroffem. Za mikrofon, oprócz Miłego i Phunk’illa, chwycili natomiast również Emdżi, Tonieffb, Gua, Slalom, Tajfun, Eemzet, Lolo, i Marceli Bober, czyli załoganci wspomnianej ekipy Undadasea. Tą plażową imprezę spod szyldu Świętego Bassu sfilmował z kolei Emdżi, Tonieffb, Gua, Slalom, Tajfun, Eemzet, Lolo oraz Marceli Bober.

Świety Bass x Undadasea – Bursztynowy Flex

Singiel z okazji premiery Święte Bassy Mixtape vol. 1

Wypuszczenie akurat w dniu dzisiejszym singla z ekipą Undadasea nie jest przypadkowe. 15 lipca duet Święty Bass świętuje bowiem premierę swojego pierwszego wydawnictwa jakim są Święte Bassy Mixtape vol. 1. A, że takie chwile najlepiej celebrować w gronie dobrych znajomych, to dlatego też słuchaczom zaprezentowano właśnie ten Bursztynowy Flex jako ostatni numer promujący płytę Święte Bassy Mixtape vol. 1. Wydawnictwo będące kompilacją autorskich numerów, editów i remixów Świętego Bassu. Przecinają się one z imprezowymi kawałkami specjalnie wyselekcjonowanymi przez duet Miły Atz & Phunk’ill. Wszystko to utrzymane oczywiście w świeżym brytyjskim stylu z pogranicza UK Garage/Bassline/Dnb czy Grime. Wcześniejszym natomiast singlem promującym płytę Święte Bassy Mixtape vol. 1, którą zamawiać można na stronie sklepu Street Supply, był numer Elipsa.

Święty Bass feat. Ananas – Elipsa

Premiera singla związana jest z wypuszczeniem przez duet Miły ATZ & Phunk’ill płyty „Święte Bassy Mixtape vol. 1”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →