LOWPASS „Idzie z prawdą” i ujawnia listę gości na debiutanckim albumie


26 marca 2021

Podziel się newsem:

Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG stworzyli zespół, który śmiało określić można, jako jeden z ciekawszych debiutów tego roku. Wraz z kolejnym singlem poznaliśmy również gości zaproszonych na album LOWPASS.

Najnowszym singlem, którym Miły, Marceli, Miroff i Wuja zapowiadają swoją pierwszą wspólną płytę, jest utwór Idę z prawdą. W nagraniu czystym przypadkiem wzięli również udział CatchUp i Michał Anioł, którzy dołożyli swoją cegiełkę do chórków. Jest to kolejny, bardzo dobry numer zespołu, pozytywnie nastrajający przed kwietniową premierą płyty. Singiel robi tu dobry pijar, podobnie jak ujawnieni goście, których Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG zaprosili na swój debiutancki materiał.

LOWPASS – Idę z prawdą

LOWPASS zaskakuje tracklistą albumu

Obecność Dr-a Slaloma i Litost z Undadasea na płycie LOWPASS specjalnie nie dziwi. Również racjonalny wydaje się udział Sobela, Otsochodzi, Michała Szczygła i Phunk’illa. Ale fakt, że w gronie tym znaleźli się także Peja oraz Paulina Przybysz może jednak już trochę zaskoczyć! Ale jedynie pozytywnie, sprawiając, że na album Miłego ATZ, Marcelego Bobera, Miroffa i Wuja HZG czekamy z jeszcze większą niecierpliwością. Pamiętając zwłaszcza, że choć:

LOWPAS nie zjawił się by go opisywać tylko po to, żeby opisywał

to twórczość chłopaków udało się pokrótce, chociaż z zaznaczeniem, że i tak zbyt ogólnikowo, określić jako:

zderzenie dzisiejszego hip hopu z jazzem i mikrocząstką brytyjskiej muzyki klubowej

Zaproszonych zatem gości, mamy szansę usłyszeć w niecodziennych dla siebie klimatach. Przekonać będziemy mogli się o tym 9 kwietnia. Na ten właśnie bowiem wiosenny piątek, wytwórnia Def Jam Recordings Poland zaplanowała premierę albumu LOWPASS. My natomiast więcej informacji o płycie, jaką wspólnie nagrali Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG przekazaliśmy w momencie, gdy zespół przed miesiącem głośno pokazał nam jak się tańczy.

LOWPASS - okładka albumu
LOWPASS – okładka albumu

LOWPASS – LOWPASS – tracklista:

 1. Koncept
 2. Zostań w domu ft. Paulina Przybysz, Dr. Slalom
 3. Jeden Raz
 4. Synaptyczny Bend ft. Phunk’ill
 5. Idę z prawdą
 6. Pato Styl ft. Peja
 7. Cierpliwości
 8. Patrz jak tańczę ft. Michał Szczygieł
 9. Jesteś bydłem ft. Siles
 10. Ćmy ft. Sobel, Litost
 11. Wielkie dzięki ft. Otsochodzi
 12. Raj dla poetów

LOWPASS – Patrz Jak Tańczę

Wraz z premierą singla „Idę z prawdą” poznaliśmy także pełną tracklistę płyty, którą w kwietniu wypuszczą Miły ATZ, Marceli Bober, Miroff i Wuja HZG.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →