Otsochodzi dalej szuka inspiracji i przedstawia kolejny luźny, niezobowiązujący singiel


17 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Otsochodzi właśnie zaprezentował nowy singiel. Lobby nie zapowiada nowego wydawnictwa, co nie oznacza jednak , że nie dostaniemy niedługo jakiejś niespodzianki od Młodego Jana.

No i to jest klimat!

Lobby, czyli nowy, luźny i niezobowiązujący numer od Otsochodzi właśnie ujrzał światło dzienne. Na wstępie warto odnotować, że jest to całkowicie odmienny, dużo spokojniejszy numer, od październikowego, mocno trapowego Yessirski.

Otsochodzi – Yessirski

Nowy singiel, to także niejako powrót Młodego Jana do czasów klasycznie brzmiącego 7 i Slamu. Jednak z małą różnicą różnicą. Otso w melancholijnym i wolnym oldschoolowym Lobby implementuje wokalne patenty i zmienne flow, które dobrze znamy z Nowego Koloru, Miłości i najnowszego 2011. Nie robi tego jednak w sposób nachalny. Wszystko odbywa się tu z zachowaniem odpowiedniej równowagi.

Warto także odnotować, że Lobby, podobnie jak Yessirski, otrzymało teledysk i po raz kolejny Little/Szerszeń zrobił niesamowitą robotę. To także coś dla fanów estetyki, bowiem w klipie pełno jest symetrycznych kadrów.

Otsochodzi – Lobby

Zarówno Yessirski, jak i dzisiejsza premiera nie zapowiadają nowego albumu od warszawskiego rapera. Ten bowiem, w dalszym ciągu szuka odpowiedniej inspiracji, do nagrania kolejnego wydawnictwa w swojej dyskografii.

Otsochodzi
kadr z klipu

Niemniej jednak, taki stan rzeczy wcale nie oznacza posuchy. Młody Jan jednocześnie zamieścił informację, że niebawem należy spodziewać się mnóstwo nowych rzeczy na jego kanale YouTube’owym. Czy oznacza to odejście z Asfaltu?

Jakiś czas temu bowiem, pojawiły się plotki, jakoby Otsochodzi miał przenieść się z Asfalt Records, to nowopowstałego 2020. Jednakże nie ma co dywagować i snuć teorii spiskowych, a po prostu poczekać na rozwój sytuacji. Do tego czasu, ostatni krążek Otso2011, możecie zamawiać ze strony asfaltshop.pl, lub odsłuchać go poniżej.

Otsochodzi – 2011

Otsochodzi właśnie zaprezentował nowy singiel. Lobby nie zapowiada nowego wydawnictwa, co nie oznacza jednak , że nie dostaniemy niedługo jakiejś niespodzianki od Młodego Jana. No i to jest klimat! Lobby, czyli nowy, luźny i niezobowiązujący numer od Otsochodzi właśnie ujrzał światło dzienne. Na wstępie warto odnotować, że jest to całkowicie odmienny, dużo spokojniejszy numer, od […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.