Miły ATZ z plejadą polskich raperów wjeżdża z klipem do “777”


15 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Miły ATZ już niedługo wypuści swój debiutancki krążek. Natomiast dziś w sieci pojawił się nowy teledysk zawodnika Def Jam, w którym zobaczymy m.in Jana-rapowanie, czy Tego Typa Mesa.

Kręci mnie taki sound, ale to nie moja wina

ATZ konsekwentnie stawia na UK sound i potwierdza, że spokojnie mógłby konkurować z czołowymi zawodnikami na wyspach. Najnowszy singiel, jak i cała nadchodząca płyta to odzwierciedlenie zajawki Miłego na brytyjskie brzmienia, bowiem mamy tu dźwięki począwszy od UK garage przez grime, lo-fi hip-hop po drum’n’bass.

Ponadto, gdy słucham 777 cofam się myślami do czasów, gdy w moich głośnikach leciały głównie dźwięki rodem z angielskich blokowisk. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że gdy ATZ będzie konsekwentny w tym co robi może zajść bardzo daleko.

Miły ATZ – 777

Wraz z singlem do sieci trafił także teledysk, w którym zobaczyć możecie między innymi Jana-Rapowanie, Tego Typa Mesa, Hodaka, Spinache’a, Kubę Knapa, AdMę, CatchUp’a, czy Procentee.

Miły ATZ – Czarny Swing – premiera 29 maja

Miły ATZ - Czarny Swing
Miły ATZ – Czarny Swing – okładka albumu

Czarny Swing, czyli debiutancki krążek Miłego ATZ to tak jak pisałem wyżej odzwierciedlenie zajawek zawodnika Def Jamu. Na płycie usłyszymy bowiem rzadko spotykane w Polsce brzmienia.

Na Czarnym Swingu znajdziecie także dużo eksperymentów z linią basową, co jest charakterystyczne dla brytyjsko brzmiących produkcji. Dlatego sam raper zachęca do porzucenia tanich głośników na rzecz prawdziwego, muzycznego sprzętu, dzięki któremu usłyszycie to, co powinniście.

Miły ATZ – Copypaste

Krążek możecie już zamawiać w preorderze ze strony milyatz.pl. Co ciekawe oprócz Czarnego Swingu, macie także możliwość zamówić Deadline EP, które nigdy wcześniej nie było dostępne na fizyku, więc jest to nie lada gratka dla fanów Miłego.

Miły ATZ już niedługo wypuści swój debiutancki krążek. Natomiast dziś w sieci pojawił się nowy teledysk zawodnika Def Jam, w którym zobaczymy m.in Jana-rapowanie, czy Tego Typa Mesa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →