kadr z teledysku „7 Razy" Atezecioka

Miły ATZ promuje “ROLLER” kolejnym teledyskiem

Obserwuj nas na instagramie:

Zawodnik Def Jam Recordings Poland w dalszym ciągu promuje swój drugi solowy materiał. Tym razem Miły ATZ podzielił się teledyskiem do utworu 7 razy.

Atezeciok z następnym wideo promującym album

Na oficjalnym kanale Miłego ATZ ukazał się kolejny teledysk promujący ostatnie wydawnictwo rapera. Singiel 7 razy wyprodukował @atutowy, a chórki w utworze to dzieło Dominiki Płonki. Mix i mastering wykonał ENZU.

Zobacz: Miły ATZ publikuje singiel Money Move – gościnnie Dziarma

Za reżyserię teledysku odpowiada Szymon Kowalczyk, natomiast operatorem kamery był Mateusz Sandomierski. 7 razy to czwarty teledysk promujący ROLLER. Pierwszym singlem był Groove, a następnie DON z udziałem Donguralesko oraz Money Move, gdzie gościnnie wystąpiła Dziarma.

Miły ATZ – 7 razy

Miły ATZ rusza w Roller Tour 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Najnowsza trasa koncertowa Atezecioka rozpoczęła się już w zeszłym tygodniu. Autor Rollera wystąpił w Poznaniu w piątek oraz w Gdańsku w sobotę. To jednak nie koniec koncertowych wojaży Miłego. ATZ już w najbliższy piątek pojawi się w Krakowie, a dzień później we Wrocławiu. Bilety na Roller Tour 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Po dwudziestu trzech miesiącach Miły ATZ objawia się z kolejnym solowym wydawnictwem, mając za sobą dwa lata koncertów po świetnym debiucie “Czarny Swing”, ale również wiele imprez Święty Bass czy wspólnych gigów z zespołem Undadasea i Lowpass. Kto pamięta trasę sprzed dwóch lat dobrze wie, że szykuje się grube show bo ta muzyka jest stworzona do grania na żywo. Razem z Atezetem na scenie za deckami DJ WAR i @atutowy, który jest odpowiedzialny za większość produkcji na albumie. Zapowiada się noc pełna grubych basów, mistrzowsko przerapowanych linijek bez playbacku, emocjonalnych uniesień przy akompaniamencie szczerej energii i wzajemnej wdzięczności.

– zachęcają organizatorzy (pisownia oryginalna)

Miły ATZ – Roller Tour 2022 – sprawdź daty

Zawodnik Def Jam Recordings Poland w dalszym ciągu promuje swój drugi solowy materiał. Tym razem Miły ATZ podzielił się teledyskiem do utworu 7 razy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →