kadr z teledysku „7 Razy" Atezecioka

Miły ATZ promuje „ROLLER” kolejnym teledyskiem

Podziel się newsem:

Zawodnik Def Jam Recordings Poland w dalszym ciągu promuje swój drugi solowy materiał. Tym razem Miły ATZ podzielił się teledyskiem do utworu 7 razy.

Atezeciok z następnym wideo promującym album

Na oficjalnym kanale Miłego ATZ ukazał się kolejny teledysk promujący ostatnie wydawnictwo rapera. Singiel 7 razy wyprodukował @atutowy, a chórki w utworze to dzieło Dominiki Płonki. Mix i mastering wykonał ENZU.

Zobacz: Miły ATZ publikuje singiel Money Move – gościnnie Dziarma

Za reżyserię teledysku odpowiada Szymon Kowalczyk, natomiast operatorem kamery był Mateusz Sandomierski. 7 razy to czwarty teledysk promujący ROLLER. Pierwszym singlem był Groove, a następnie DON z udziałem Donguralesko oraz Money Move, gdzie gościnnie wystąpiła Dziarma.

Miły ATZ – 7 razy

Miły ATZ rusza w Roller Tour 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Najnowsza trasa koncertowa Atezecioka rozpoczęła się już w zeszłym tygodniu. Autor Rollera wystąpił w Poznaniu w piątek oraz w Gdańsku w sobotę. To jednak nie koniec koncertowych wojaży Miłego. ATZ już w najbliższy piątek pojawi się w Krakowie, a dzień później we Wrocławiu. Bilety na Roller Tour 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Po dwudziestu trzech miesiącach Miły ATZ objawia się z kolejnym solowym wydawnictwem, mając za sobą dwa lata koncertów po świetnym debiucie „Czarny Swing”, ale również wiele imprez Święty Bass czy wspólnych gigów z zespołem Undadasea i Lowpass. Kto pamięta trasę sprzed dwóch lat dobrze wie, że szykuje się grube show bo ta muzyka jest stworzona do grania na żywo. Razem z Atezetem na scenie za deckami DJ WAR i @atutowy, który jest odpowiedzialny za większość produkcji na albumie. Zapowiada się noc pełna grubych basów, mistrzowsko przerapowanych linijek bez playbacku, emocjonalnych uniesień przy akompaniamencie szczerej energii i wzajemnej wdzięczności.

– zachęcają organizatorzy (pisownia oryginalna)

Miły ATZ – Roller Tour 2022 – sprawdź daty

Zawodnik Def Jam Recordings Poland w dalszym ciągu promuje swój drugi solowy materiał. Tym razem Miły ATZ podzielił się teledyskiem do utworu 7 razy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Kup bilety na Roller Tour 2022 Miłego ATZ

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →