Ten Typ Mes napisał książkę! Poznaliśmy szczegóły wydawnictwa

Obserwuj nas na instagramie:

Ten Typ Mes ma dla swoich fanów świetną wiadomość. Po eksperymentalnym Białym Tunelu raper rusza z przedsprzedażą swojej debiutanckiej powieści.

Synu, napisałem sobie książkę…

Dobrze widzicie, Ten Typ Mes naprawdę napisał książkę. Powieść pod tytułem Dwa psy przeżyły. Promuje ją jednak tak, jak na rapera przystało, czyli nowym kawałkiem.

Ten Typ Mes – Dwa psy przeżyły

W nowym singlu Mes opowiada kulisy powstawania swojej debiutanckiej powieści, a także zdradza kilka informacji o głównym bohaterze książki, podkreślając przy tym, że pomimo podobieństw nie jest nim sam raper.

Premiera książki zaplanowana jest na 6 maja. W sklepie Alkopoligamii dostępna jest Edycja Specjalna wydawnictwa, z alternatywną wersją okładki w twardej oprawie oraz z autografem Mesa. Dodatkowo każdy preorderowicz dostanie w dniu premiery możliwość pobrania audiobooka, nagranego oczywiście przez samego autora.

ten typ mes -dwa psy przeżyły
Piotr Szmidt / Ten Typ Mes – Dwa psy przeżyły – okładka książki

Eksperymentalny album

Natomiast 6 marca, swoją premierę miał najnowszy projekt Mesa zatytułowany Biały Tunel, który współtworzył wraz z jazzmanem, Bartoszem Tkaczem, oraz szanowanym producentem Szogunem.

Biały Tunel feat Pezet, Frosti Rege – Cierp

Krążek to efekt wspólnych poszukiwań trzech artystów, lecz albumu nie można jednoznacznie sklasyfikować jako konkretny gatunek muzyczny. Oczywiście nie zabrakło na nim hip-hopowych brzmień i nawijki Mesa.

Jednakże nie jest to stricte rapowy album. Znalazło się na nim także miejsce dla rozmaitych gatunków elektroniki czy licznych instrumentów dętych. Jakim krążkiem dokładnie jest Biały Tunel, przekonacie się, czytając naszą recenzję.

Przeczytajcie: Biały Tunel – hip-hopowy powiew świeżości [recenzja płyty]

Ten Typ Mes ma dla swoich fanów świetną wiadomość. Po eksperymentalnym Białym Tunelu raper rusza z przedsprzedażą swojej debiutanckiej powieści. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Synu, napisałem sobie książkę… Dobrze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →