Spinache wraca z nowym materiałem!

Obserwuj nas na instagramie:

Raper zaprezentował utwór zapowiadający kolejne wydawnictwo.

Spinache to polski kompozytor, raper, wokalista i producent muzyczny. Na scenie hip-hopowej jako solowy artysta działa od 2003 roku. Jego ostatni album – Reality – ukazał się dwa lata temu.

W piątek raper opublikował utwór – W mieście, który jest zapowiedzią nowej płyty. Singiel różni się od tego, co artysta prezentował do tej pory.

Od zawsze pisałem piosenki, różniące się trochę od moich oficjalnie publikowanych rzeczy. Ostatnie lata były wyjątkowo owocne. “W mieście” jest najświeższym z utworów nagrywanych na nowy album. Lubię co jakiś czas się redefiniować, poszerzać perspektywę.

W klipie pojawia się kilka scen z występu rapera podczas Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Za jego realizację odpowiada ekipa The New Black.

Zobacz teledysk:

Raper zaprezentował utwór zapowiadający kolejne wydawnictwo. Spinache to polski kompozytor, raper, wokalista i producent muzyczny. Na scenie hip-hopowej jako solowy artysta działa od 2003 roku. Jego ostatni album – Reality – ukazał się dwa lata temu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →