Spinache wraca z nowym materiałem!

Rytmy.pl
04 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Raper zaprezentował utwór zapowiadający kolejne wydawnictwo.

Spinache to polski kompozytor, raper, wokalista i producent muzyczny. Na scenie hip-hopowej jako solowy artysta działa od 2003 roku. Jego ostatni album – Reality – ukazał się dwa lata temu.

W piątek raper opublikował utwór – W mieście, który jest zapowiedzią nowej płyty. Singiel różni się od tego, co artysta prezentował do tej pory.

Od zawsze pisałem piosenki, różniące się trochę od moich oficjalnie publikowanych rzeczy. Ostatnie lata były wyjątkowo owocne. “W mieście” jest najświeższym z utworów nagrywanych na nowy album. Lubię co jakiś czas się redefiniować, poszerzać perspektywę.

W klipie pojawia się kilka scen z występu rapera podczas Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Za jego realizację odpowiada ekipa The New Black.

Zobacz teledysk:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.