Ruszyła sprzedaż biletów na 10. edycję Polish Hip-Hop Festival


15 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na początku lipca 2024 r. fanów hip-hopu czekają na plaży w Płocku trzy dni niesamowitej, energetycznej zabawy. Bilety na Polish Hip-Hop Festival już są. 

Dobra wiadomość dla fanów hip-hopu

O Polish Hip-Hop Festivalu pisaliśmy ostatnio pod koniec września w kontekście opublikowania oficjalnego aftermovie z tegorocznej imprezy (możecie obejrzeć je TU). Wówczas organizatorzy ogłosili także datę kolejnej, 10. już edycji festiwalu – fani hip-hopu spotkają się w przyszłym roku na płockiej plaży między 4 a 6 lipca. Teraz mamy kolejną dobrą wiadomość – są już bilety i można kupić je wyłącznie na stronie Biletomat.pl.

Płockie święto hip-hopu powróci w 2024 r.

Myślisz: rapowe festiwale w Polsce, mówisz Płock. Lech Polish Hip-Hop Festival stał się obowiązkowym, corocznym punktem trasy koncertowej dla wielu raperów. W tym roku uczestnicy w dużej mierze bawili się też w rytmie klasycznego rapu. Wzgórze Ya-Pa 3, Paktofonika, Liroy, Molesta Ewenement, Sokół/Pono na jednym festiwalu były jak podróż w czasie. Organizatorzy jednocześnie pokazali, że bardzo skrupulatnie sprawdzają polski rapowy underground, by dać uczestnikom festiwalu możliwość usłyszenia najciekawszych młodych raperów i raperek w Polsce. Kto pojawi się na Polish Hip-Hop Festival 2024? Tego dowiemy się już niedługo!

Polish Hip-Hop Festival 2024

Kup bilety na Polish Hip-Hop Festival!

Na początku lipca na nadwiślańskiej plaży w Płocku czekać nas będą trzy dni niesamowitej zabawy, energetycznej atmosfery i niezapomnianych chwil! Nie mamy wątpliwości, że czas między 4 i 6 lipca będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych lata 2024. Wejściówki na Polish Hip-Hop Festival – X Edycja znajdziecie wyłącznie na Biletomat.pl. Do sprzedaży trafiły też specjalne, kolekcjonerskie bilety „You Are Headliner”, które nie tylko otwierają bramy do muzycznego raju, ale będą także idealnym prezentem dla każdego miłośnika hip-hopu!

Przypomnijmy dokładny rozkład jazdy:

Polish Hip-Hop Festival – X Edycja
04.07.2024, czwartek, 18:00 – 07.07.2024, niedziela, 03:30
Otwarcie bramek: 17:00
Plaża nad Wisłą, Płock

Na początku lipca 2024 r. fanów hip-hopu czekają na plaży w Płocku trzy dni niesamowitej, energetycznej zabawy. Bilety na Polish Hip-Hop Festival już są.  Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Dobra […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →