materiały promocyjne

Lech Polish Hip-Hop Festival 2023 powraca! Bilety już w sprzedaży


08 lutego 2023

Podziel się newsem:

Ruszyła sprzedaż biletów na Lech Polish Hip-Hop Festival 2023 w Płocku. Organizatorzy ogłosili nową datę wydarzenia: 6-8 lipca. Zapewnili też, że emocje będą niemniejsze niż przy poprzednich edycjach.

Święto polskiego rapu powraca!

Największy polski rapowy festiwal w Polsce powróci w nowej odsłonie. Tym razem nie w sierpniu, a między 6 i 8 lipca spotkamy się kolejny raz na plaży w Płocku, by celebrować święto polskiego hip-hopu. Z pewnością nie zabraknie największych mainstreamowych gwiazd, jak i młodych aspirujących artystów, którzy są w przededniu wielkiej kariery. Zobaczymy też weteranów podziemia i legendy z ponad dwiema dekadami stażu na scenie.

Na Lech Polish Hip-Hop Festival 2023 w Płocku znajdzie się coś dla każdego fana rapu. Jeśli to was jeszcze nie przekonuje, sprawdzajcie, jak bawiliśmy się w zeszłym roku między innymi na koncertach Jakuba Grabowskiego, Malika Montany, Szpaka, Bedoesa, czy Dziarmy. Obejrzyjcie też krótkie aftermovie z oficjalnego kanału Polish Hip-Hop Music Awards.

Aftermovie z Lech Polish Hip-Hop Festival Płock 2022

Kup bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2023

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie nabyć karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Lech Polish Hip-Hop Festival 2023 powraca! Bilety już w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż biletów na Lech Polish Hip-Hop Festival 2023 w Płocku. Organizatorzy ogłosili nową datę wydarzenia: 6-8 lipca. Zapewnili też, że emocje będą niemniejsze niż przy poprzednich edycjach. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →