materiały prasowe

Oficjalne aftermovie i nowa data Lech Polish Hip-Hop Festival


26 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanał Lech Polish Hip-Hop Festival trafiło aftermovie z ostatniego płockiego festiwalu. Ponadto poznaliśmy datę przyszłorocznej edycji.

Płockie święto hip-hopu powróci

Myślisz: rapowe festiwale w Polsce, mówisz Płock. Lech Polish Hip-Hop Festival stał się obowiązkowym, corocznym punktem trasy koncertowej dla wielu raperów. Kurz po tegorocznej edycji zdążył na dobre opaść. Organizatorzy postanowili więc przypomnieć uczestnikom jak się bawili podczas tegorocznego festiwalu w formie aftermovie. A przede wszystkim bawili się w rytmie klasycznego rapu. Wzgórze Ya-Pa 3, Paktofonika, Liroy, Molesta Ewenement, Sokół/Pono na jednym festiwalu brzmią jak podróż w czasie. Organizatorzy jednocześnie pokazali, że bardzo skrupulatnie sprawdzają polski rapowy underground, by dać uczestnikom festiwalu możliwość usłyszenia najciekawszych młodych raperów i raperek w Polsce. Nie zabrakło także najpopularniejszych obecnie artystów, z których część zgarnęło statuetki na połączonej z festiwalem gali Lech Polish Hip-Hop Music Awards.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards ma wszystko, by stać się cenioną tradycją na polskiej scenie hip-hopowej [opinia]

Przy okazji publikacji aftermovie organizatorzy ogłosili także daty przyszłorocznego festiwalu. Fani hip-hopu spotkają się w przyszłym roku na płockiej plaży 4-6 lipca. Skoro dostaliśmy już datę, prawdopodobnie niedługo poznamy pierwsze ogłoszenia. Tymczasem sprawdzajcie aftermovie z poprzedniej edycji. Widzicie się gdzieś na nagraniu?

Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023 – Official Aftermovie

Na kanał Lech Polish Hip-Hop Festival trafiło aftermovie z ostatniego płockiego festiwalu. Ponadto poznaliśmy datę przyszłorocznej edycji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Płockie święto hip-hopu powróci Myślisz: rapowe festiwale […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →