fot. materiały organizatora

Kogo tam nie ma! Lech Polish Hip-Hop Festival 2023 kusi line-upem

Podziel się newsem:

Największy polski rapowy festiwal w Polsce powróci w nowej odsłonie. Tym razem nie w sierpniu, a między 6 i 8 lipca spotkamy się kolejny raz na plaży w Płocku, by celebrować święto polskiego hip-hopu.

Najciekawsze nazwiska

Organizatorzy bardzo skrupulatnie sprawdzają polski rapowy underground, by dać uczestnikom festiwalu możliwość usłyszenia najciekawszych młodych raperów i raperek w Polsce. Wśród pierwszych ogłoszeń festiwalu znaleźli się Pezet, Gedz, Kabe, Oki, Kukon, Malik Montana, a także największa jak do tej pory niespodzianka: Molesta Ewenement. Legendarna ekipa z Warszawy wystąpi w Płocku po raz pierwszy od czasu drugiej edycji 9 lat temu.

Nowe ogłoszenia

To jednak nie koniec: niedawno rozwiązał się worek z kolejnymi artystami, którzy pojawią się na Lech Polish Hip-Hop Festival 2023. W ostatnich dniach ogłoszono Kaza Bałagane, Louisa Villaina, Palucha, Słonia i Jana-Rapowanie. Wiadomo też, że w lipcu w Płocku zameldują się Otsochodzi, Guzior, Paktofonika i bracia Kacperczyk. I to zapewne jeszcze nie koniec ogłoszeń!

Wielka bitwa freestyle’owa i gala rozdania nagród

Ponadto podczas festiwalu odbędzie się wielka bitwa freestyle’owa, na której wystąpią największe gwiazdy tej dyscypliny w Polsce. Oprócz tego, po raz pierwszy festiwal będzie połączony z galą rozdania nagród Lech Polish Hip-Hop Music Awards, w trakcie której wręczone zostaną statuetki raperom i raperkom, którzy w największym stopniu wyróżnili się w 2022 roku zdaniem gremium oraz słuchaczy.

Kup bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2023

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie nabyć karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Największy polski rapowy festiwal w Polsce powróci w nowej odsłonie. Tym razem nie w sierpniu, a między 6 i 8 lipca spotkamy się kolejny raz na plaży w Płocku, by celebrować święto polskiego hip-hopu. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →