kadr z teledysku „1998 (mam to we krwi)"

Bedoes nie zapomina o pomocy przyjaciół. Raper publicznie podziękował White’owi


30 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas ostatniego występu ekipy 2115 Bedoes skierował kilka ciepłych słów w kierunku kolegi z zespołu. Raper podziękował White’owi 2115 za pomoc, gdy obaj nie byli jeszcze znani na taką skalę, jak obecnie.

Bedoes z osobistym wyznaniem na SBM Ffestivalu vol. 6

W zeszłym tygodniu, między czwartkiem a sobotą, na Lotnisku Bemowo w Warszawie, odbyła się szósta edycja SBM Ffestvialu. W środkowym dniu imprezy miał miejsce showcase 2115, który powstał dzięki połączeniu występów Bedoesa i White’a 2115. Serwis Rapowo donosi, że w trakcie wydarzenia współautor Rewolucji Romantycznej skierował ku Łajciorowi kilka słów podziękowań.

Zobacz: 2115 ma klasę. Czerwone porsche zaparkowały pod sceną na SBM Ffestival vol. 6

Chciałbym, żebyście zrobili wielki hałas dla gościa, który pożyczał mi ubrania, gdy nie miałem w czym chodzić. Którego mama pożyczała mi ubrania, gdy nie miałem w czym chodzić! Zróbcie hałas dla White’a 2115. White wysyłał ze mną demówki w nocy na Skype do labeli. Wszyscy mieli nas w pi*dzie. Wysyłałem mój pierwszy mixtape, a oni byli jak “wypie*dalaj, ku*wa”. Teraz stoimy tutaj z White’em i zagra dla was pewną piosenkę, która jest tego świadectwem.

– powiedział Bedoes ze sceny.

Tuż po słowach bydgoszczanina ze sceny wybrzmiały pierwsze takty Californii. Wspomniany singiel to jeden z największych hitów White’a. Od premiery teledysk do singla zebrał ponad sto osiem milionów odsłon.

White 2115 – California

Mixtape 2115 w drodze

Po publikacji czterech singli Bedoes oficjalnie podzielił się szczegółami dotyczącymi mixtape’u 2115. W trakcie transmisji Borys zapewnił fanów, że w czwartek 29 września wystartuje preorder projektu oraz merchu ekipy. W tym tygodniu mamy otrzymać kolejny teledysk. Opóźnienie rzekomo zostało spowodowane chęcią dopracowania materiału.

Przeczytaj także: Bedoes z 2115 poddymili na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, ale ognia nie było [relacja]

Podczas ostatniego występu ekipy 2115 Bedoes skierował kilka ciepłych słów w kierunku kolegi z zespołu. Raper podziękował White’owi 2115 za pomoc, gdy obaj nie byli jeszcze znani na taką skalę, jak obecnie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →