kadr z „The Game Spits Fire Bars In 'Drillmatic' Stamped Freestyle Over Hit-Boy Instrumental - Freestyle 147” / kadr z „Bedoesiary”

The Game nie mógł przyjechać do Polski. O podanie powodów poprosił… Bedoesa


01 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W miniony weekend odbył się Sun Festival. Jednym z headlinerów imprezy miał być The Game, jednak legenda z Los Angeles nie mogła się pojawić w naszym kraju. O wyjaśnienie zamieszania raper z Compton poprosił Bedoesa.

The Game nie dotarł do Kołobrzegu. Bedoes wyjaśnia

Między 29 a 31 lipca w Kołobrzegu miał miejsce Sun Festival. Wśród występujących znaleźli się m.in. Białas, całe 2115, chillwagon, Kalush Orchestra, Margaret, Kizo, Malik Montana, Skepta i Mata. Zagraniczny line-up zasilał także The Game, który ostatecznie nie wszedł na nadmorską scenę.

Zobacz: Kanye West i The Game w jednym utworze! Ye nawija o Kim Kardashian i jej obecnym partnerze

O powodzie nieobecności powiadomił jednak nie autor The Documentary, a Bedoes. Członek 2115 opublikował fragment rozmowy z zawodnikiem z Compton, w której wyjaśniał, dlaczego nie przyleciał do Polski. Według Amerykanina nie dostał on paszportu na czas.

Nie dali mi paszportu na czas. Jestem wku*wiony, ponieważ Polska to moje ulubione miejsce. Proszę, daj znać wszystkim, że mój rząd nie chciał mnie wypuścić i że wkrótce do was przyjadę

– napisał The Game.

Post Bedoesa skomentował sam zainteresowany. The Game jeszcze raz przeprosił polskich fanów i zapewnił, że niedługo pojawi się w naszym kraju.

Organizatorzy imprezy szybko znaleźli zastępstwo. Na miejscu The Game’a pojawił się inny amerykański raper – Rick Ross. The Boss wystąpił na Red Stage.

Rick Ross – Hustlin’

Bedoes wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W pierwszej połowie sierpnia, dokładnie między 11. a 13. dniem miesiąca, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

W miniony weekend odbył się Sun Festival. Jednym z headlinerów imprezy miał być The Game, jednak legenda z Los Angeles nie mogła się pojawić w naszym kraju. O wyjaśnienie zamieszania raper z Compton poprosił Bedoesa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →