kadr z „#MATA2040”

Mata długo zapamięta Kraków. Najpierw przesunięcie koncertu, później problemy z fanem


25 lipca 2022

Podziel się newsem:

Młody Matczak ma za sobą już drugi koncert wchodzący w skład Mata Tour. Krakowskie show musiało zostać przesunięte z powodów atmosferycznych. Dzień później jeden z fanów zakłócił wydarzenie.

Mata musiał przełożyć koncert

W sobotę, 23 lipca miał odbyć się drugi koncert z trasy Mata Tour. Autor Młodego Matczaka miał wystąpić w Krakowie na AreNa Lato przy Tauron Arenie. SOLD OUT Agencja poinformowała jednak, że organizatorzy są zmuszeni przenieść wydarzenie na niedzielę. Powodem podjętej decyzji była burza, która uszkodziła scenę i sprzęt. Ewakuacja okazała się niezbędna.

Zobacz: Mata lepszym prezydentem niż Andrzej Duda? „Ja znam cztery języki, a on tylko dwa”

Raz jeszcze dziękujemy za sprawną organizację i stosowanie się do poleceń ochrony. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. (…) Zespół MATA TOUR jest gotowy do zagrania koncertu jutro, a wszystkie pracujące przy wydarzeniu osoby intensywnie pracują nad jego jutrzejszą realizacją

– informowano.

Fan ukradł mikrofon

Organizatorzy imprezy rzeczywiście doprowadzili występ Maty do skutku dzień później. Koncert nie obył się jednak bez komplikacji. Na twitterze HIB HOBU XD pojawiło się minutowe nagranie, na którym widzimy fana, który wtargnął na scenę i przejął mikrofon. Po powrocie do tłumu pod sceną uczestnik imprezy nie chciał oddać sprzętu, stawiając opór obsłudze wydarzenia.

Gdzie jeszcze zagra Matczak?

Mata pojawi się jeszcze w ośmiu polskich miastach. Najbliższy występ zawodnika SBM Label zaplanowano na 30 lipca. Wówczas raper odwiedzi Kołobrzeg. Ostatni z zaplanowanych koncertów będzie miał miejsce w Poznaniu 7 października.

Mata Tour – sprawdź pozostałe daty

  • 30 lipca – Kołobrzeg
  • 07 sierpnia – Gdańsk
  • 03 września – Lublin
  • 10 września – Rzeszów
  • 16 września -Toruń
  • 22 września – Białystok
  • 01 października – Łódź
  • 07 października – Poznań

Nieoczywiste lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna to znak rozpoznawczy trasy. Sami sprawdźcie, jak Młody Matczak rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata

– czytamy w opisie trasy.

Młody Matczak ma za sobą już drugi koncert wchodzący w skład Mata Tour. Krakowskie show musiało zostać przesunięte z powodów atmosferycznych. Dzień później jeden z fanów zakłócił wydarzenie. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →