fot. kadr z teledysku „PATOPROHIBICJA”

Mata szykuje kolejną kooperację z zagranicznym artystą?


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Mata przy okazji niedawnego koncertu na warszawskich Schodkach poinformował swoich fanów, że w drodze jest szereg jego współprac z twórcami zza granicy. Ruchy warszawiaka w social mediach wskazują, że realizuje ten plan. Sprawdź!

InternaMata

Jak możecie przeczytać w relacji Krzysztofa Nowaka, Matczak podczas swojego wystąpienia nad Wisłą ogłosił, że nowa płyta jest już w drodze. Poinformował również, że pojawią się na niej zagraniczni goście.

Skute Bobo to była tylko zasłona dymna. Przez całą zimę z chłopakami robiliśmy w ch*j numerów. Nagraliśmy z 30 piosenek, zwiedziliśmy cały świat, robiliśmy numery z raperami z całego świata. (…) Trochę odleciałem – wiem, ale piosenka „MC” to jest to co, jakby zostawiłem wam, żebyście skminili. I ta obietnica, że pora podbić świat jest aktualna

– mówił Mata.

Na potwierdzenie tych słów nie musieliśmy czekać długo. 29 maja w Polsce zagrał swój koncert Denzel Curry, a jego supportem był raper o ksywie PlayThatBoiZay. Artysta powiedział na scenie, że nagrał z Matczakiem wspólny kawałek, a następnie go wykonał – zwrotka polskiego rapera również została puszczona.

To nie koniec. Dziś na Instagramie Maty pojawiła się enigmatyczna wrzutka, na której oznaczony został Yung Gravy – raper z Minnesoty. Nie ma jeszcze co do tego pewności, ale możemy śmiało przypuszczać, że w drodze jest wspólny kawałek dwojga muzyków.

mata
źródło: Instagram

Mata rusza w trasę koncertową! Gdzie i kiedy zagra?

Już 14 lipca artysta wystartuje z koncertowym tour po Polsce, w ramach którego odwiedzi dziesięć miast.

Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć wyjątkowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu – rodzinnym mieście Michała. Nieoczywiste lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna to znak rozpoznawczy trasy. Sami sprawdźcie, jak Młody Matczak rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata

– zapowiadają organizatorzy.

Mata Tour – wszystkie przystanki

  • 14 lipca – Wrocław
  • 23 lipca – Kraków
  • 30 lipca – Kołobrzeg
  • 07 sierpnia – Gdańsk
  • 03 września – Lublin
  • 10 września – Rzeszów
  • 16 września -Toruń
  • 22 września – Białystok
  • 01 października – Łódź
  • 07 października – Poznań

Mata przy okazji niedawnego koncertu na warszawskich Schodkach poinformował swoich fanów, że w drodze jest szereg jego współprac z twórcami zza granicy. Ruchy warszawiaka w social mediach wskazują, że realizuje ten plan. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →