kadr z klipu do „Patoprohibicji" Maty

Mata nagrał z koncertowym kompanem Denzela Curry’ego

Podziel się newsem:

Przed wczorajszym koncertem Denzela Curry’ego w warszawskiej Progresji po raz pierwszy usłyszeliśmy utwór supportującego go artysty nagrany wspólnie z Matą. Sprawdź szczegóły.

Mata idzie po zagraniczne featy

Przy okazji koncertu Maty na Schodkach informowaliśmy o licznych zapowiedziach dotyczących przyszłości rapera, którymi ten podzielił się ze zgromadzonymi fanami. Między innymi nazwał kreację Skutego Boba zasłoną dymną i zapowiedział on nową płytę, na którą ma nagrane ponad 30 numerów, a wśród nich utwory we współpracy z zagranicznymi raperami. Wczoraj przed koncertem Denzela Curry’ego nie tylko poznaliśmy ksywę pierwszego z artystów, z którymi Mata nagrał, ale także usłyszeliśmy pierwszy z tych numerów. Grający support PlayThatBoiZay, poinformował, że nagrał z Matczakiem wspólny numer, a następnie go zaprezentował, puszczając także zwrotkę polskiego rapera.

Fragment wspólnego utworu Maty i PlayThatBoiZaya (nagranie z fanpage’a Popkillera)

Dalsze zagraniczne współprace

Pozostałe współprace Maty pozostają jednak w sferze domysłów. Sporo mówi się o koreańskim raperze Omega Sapienie, jako że zarówno Quebonafide, jak i reprezentant SBM Label znaleźli się u niego na vlogu. Raper wystąpił także w promo video trasy koncertowej Tommy’ego Casha, znanego ze współpracy z Que. Jak na ten moment to jedyne ksywki, jakie przewijają się w kontekście Maty. Można się jednak spodziewać, że kolejne informacje na ten temat pojawią się już niebawem. Mata wyrusza bowiem w trasę koncertową, podczas której odwiedzi następujące miasta: Wrocław, Kraków, Kołobrzeg, Gdańsk, Lublin, Rzeszów, Toruń, Białystok, Łódź, Poznań. Jak czytamy w opisie trasy:

Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć wyjątkowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu – rodzinnym mieście Michała. Nieoczywiste lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna to znak rozpoznawczy trasy. Sami sprawdźcie, jak Młody Matczak rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata.

Nie są podane jeszcze dokładne lokalizacje koncertów oprócz Kołobrzegu. Tam Mata zagra podczas Sun Festivalu. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę, kiedy Matczak zagra w poszczególnych miastach:

Mata Tour – sprawdź daty

  • 14 lipca – Wrocław
  • 23 lipca – Kraków
  • 30 lipca – Kołobrzeg
  • 07 sierpnia – Gdańsk
  • 03 września – Lublin
  • 10 września – Rzeszów
  • 16 września -Toruń
  • 22 września – Białystok
  • 01 października – Łódź
  • 07 października – Poznań

Przed wczorajszym koncertem Denzela Curry’ego w warszawskiej Progresji po raz pierwszy usłyszeliśmy utwór supportującego go artysty nagrany wspólnie z Matą. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Mata idzie po zagraniczne featy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →