kadr z teledysku „Schodki” / fot. Adrianna Bochenek, Agencja Wyborcza.pl

Mata i Rafał Trzaskowski szukali złotego środka w sprawie występu na Schodkach

Podziel się newsem:

Mata spotkał się z Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy Rafałem Trzaskowskim. Raper i polityk mieli znaleźć „złoty środek” w sprawie spontanicznego koncertu Matczaka nad Wisłą.

Matczak i Trzaskowski szukają złotego środka

Wczoraj w mediach społecznościowych Rafała Trzaskowskiego pojawiła się informacja, która może mieć szczególne znaczenie dla fanów Młodego Matczaka. Polityk wyznał w InstaStories, że doszło do spotkania między nim a Matą, w którym poruszyli temat spontanicznych występów rapera nad Wisłą. Trzaskowski zapowiedział, że razem z reprezentantem SBM Label starali się znaleźć „złoty środek”.

Zobacz: Mata wraca na Schodki? Są przesłanki na koncert na otwarcie sezonu

rafał trzaskowski mata
screenshot z InstaStories Rafała Trzaskowskiego

Ostatnia spontaniczna zabawa zorganizowana przez Warszawiaka Roku odbyła się w ten poniedziałek. Na Schodkach pojawiło się około trzydziestu tysięcy osób. Dzień później raper miał zagrać kolejny koncert. Poinformowano go jednak, że za zorganizowanie imprezy masowej bez pozwoleń i spełnienia odpowiednich warunków może mu grozić do ośmiu lat pozbawienia wolności. W obliczu grożących konsekwencji raper zaniechał drugiego występu.

Mata wykonuje Papugę na Schodkach

Nie tylko Schodki. Mata rusza w trasę koncertową. Sprawdź daty

25 maja raper ogłosił Mata Tour, podczas której odwiedzi fanów spoza Warszawy. Zawodnik SBM odwiedzi dziesięć polskich miast, w tym Gdańsk, Toruń, Łódź i Poznań. Pierwszy występ zaplanowano na 14 lipca. Trasę zakończy koncert w Poznaniu 7 października. Lokalizacje wydarzeń nie zostały jeszcze podane. Dzień po zapowiedzi Mata Tour gospodarz trasy poinformował odbiorców, że w trzy godziny od startu sprzedaży wykupiono dwadzieścia osiem sześćset dwadzieścia pięć biletów.

Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć wyjątkowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu – rodzinnym mieście Michała. Nieoczywiste lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna to znak rozpoznawczy trasy. Sami sprawdźcie, jak Młody Matczak rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata.

– czytamy w opisie trasy (pisownia oryginalna)

Mata Tour – sprawdź daty

Mata spotkał się z Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy Rafałem Trzaskowskim. Raper i polityk mieli znaleźć „złoty środek” w sprawie spontanicznego koncertu Matczaka nad Wisłą. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →