kadr ze spotu promującego trasę Maty

Mata informuje na Twitterze. Chcesz wejść na koncert? Lepiej się pospiesz

Podziel się newsem:

Mata, pierwszy raz za pośrednictwem Twittera, poinformował, że większość biletów na jego nadchodzącą trasę koncertową została wyprzedana. Sprawdź szczegóły!

Fake Mata

Od kilku dni na Twitterze spore grono obserwujących zebrał profil Maty. Jak się później okazało, był to zwykły fake, do czego przyznał się sam autor. Liczba obserwujących skusiła jednak Matczaka do przejęcia fake’owego konta i tak oto Mata dołączył do grona raperów na Twitterze z kontem wielkości ponad 36 tysięcy obserwujących. Patrząc na aktywność rapera jako Skute Bobo i to, jak owo medium potrafi wykorzystać chociażby Quebonafide, możemy się spodziewać, że na profilu Matczaka będą się działy ciekawe rzeczy. Póki co raper poinformował o stanie sprzedaży biletów na jego nadchodzącą trasę, a tych nie zostało już zbyt wiele.

Spot promujący trasę koncertową Maty

Ponad połowa biletów wyprzedana

Okazuje się, ze bilety na nadchodzącą trasę Maty schodzą na przysłowiowym pniu. Według tego, co podaje raper na Twitterze, ponad 70% pul z wszystkich miast zostało wyprzedane. Warto przypomnieć, że raper wystąpi we Wrocławiu, Krakowie, Kołobrzegu, Gdańsku, Lublinie, Rzeszowie, Toruniu, Białymstoku, Łodzi i Poznaniu. Jak możemy przeczytać w opisie trasy:

Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć wyjątkowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu – rodzinnym mieście Michała. Nieoczywiste lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna to znak rozpoznawczy trasy. Sami sprawdźcie, jak Młody Matczak rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata.

Pierwszy tweet Maty

Mata, pierwszy raz za pośrednictwem Twittera, poinformował, że większość biletów na jego nadchodzącą trasę koncertową została wyprzedana. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →